VŠ a dálkové studium při rodičovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 21:09
VŠ dálkové studium, prosím poraďte

Dobrý den, prosím o radu, chtěla bych si při RD dodělat něajkou VŠ, jenže bohužel nemám moc možností na celodenní hlídání naší malé :,(, můžete mi, prosím, poradit ze zkušenosti nějakou školu kam se nemusí dojíždět každý víkend?? Děkuji :srdce: Vkládám anonymě, protože zatím to je jen mezi mnou a přítelem a nechci aby to vědělo okolí a potom se každý vyptával jak to vypadá se studiem :oops: :?

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 18.06.19 21:12

No tak vetsina tech skol je vikendova, cca jendou za tri, ctyri tydny a to snad tatinka nevytrhne, aby se postaral ne? :nevim:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15359 příspěvků 18.06.19 21:16

A kde bydlíš? Jinak dojíždět o víkendu budeš muset

M-A
Kecalka 410 příspěvků 18.06.19 21:17

Moje škola byla téměř každou sobotu, výjimečně jedna sobota za několik týdnů volná, nekdy byly i pátky odpoledne výuka

89Luca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 18.06.19 21:32
@M-A píše:
Moje škola byla téměř každou sobotu, výjimečně jedna sobota za několik týdnů volná, nekdy byly i pátky odpoledne výuka

My to tak měli taky, prakticky každý pátek a sobotu, já kvůli tomu prerusovala studium když jsem byla na RD. Studovala jsem všeobecnou sestru

chaela
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 2 inzeráty 18.06.19 21:48

Manžel měl každý druhý pátek cely den a nějaké soboty dopoledne. To má každá škola a každý obor jinak. Musíš si zjistit, jak to má zrovna ten obor, kam bys ty chtěla jít.

Kamuli
Nováček 7 příspěvků 18.06.19 22:00

@Tazvesnice taťka se samozrejme postara, jenze vzhledem k tomu ze ma hodne prace (mimo jine dodelavame domek) tak by bohuzel kazdy vikend hlidat nemohl a babicky mame docela daleko :/
@ka2ka jsem z Blanska takze nejbliz Brno mebo Olomouc…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 18.06.19 22:02

@Kamuli kdyz nemas podminky, tak bych se na to prozatim vykaslala :nevim:

m.amar
Kecalka 437 příspěvků 18.06.19 22:06

My jsme měli 1× za 14 dní celý pátek a sobotu dopoledne. Jenom párkrát se stalo, že jsme měli třeba jen pátek, a to bylo až ve třeťáku, jinak pravidelně i soboty.

Kamuli
Nováček 7 příspěvků 18.06.19 22:06

@Tazvesnice :D :D a je po anonymite :D ale to uz je jedno… Jen doufam ze se to moc do meho okoli neroznese :D :D :D… Prave sem chtela zacit tak abych to stihla jeste pri RD :)

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 18.06.19 22:06

1× měsíčně čt+pá+so - humanitní obor na UHK

jinak na UJAKu - soukromá - asi 4-5 víkendů za semestr (so+ne), snad na všechny přednášky účast nepovinná, celkově s mateřskou se to dobře pojí, je to takové…no…na veřejné VŠ mám množství učení jen za 1 semestr jako na UJAKu za 3 roky, pokud nemáš super praxi, díru do světa s touto školou neuděláš

lepší je si říct, co chceš dělat, co chceš studovat a podle toho hledat, každá škola to má jinak, pak napiš na studijní, zeptej se na orientační rozvrh a podle toho vybírej

Kamuli
Nováček 7 příspěvků 18.06.19 22:07

@m.amar a jaká škola, prosim?? :)

m.amar
Kecalka 437 příspěvků 18.06.19 22:08

@Kamuli
Zdravotně sociální fakulta na Jihočeské univerzitě. Obor zdravotní laborant.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9402 příspěvků 18.06.19 22:08
@Kamuli píše:
@Tazvesnice :D :D a je po anonymite :D ale to uz je jedno… Jen doufam ze se to moc do meho okoli neroznese :D :D :D… Prave sem chtela zacit tak abych to stihla jeste pri RD :)

prosimte mas tu 4 prispevky, to jsi cele rodine rozeslala, ze ses registrovala na epipi, a pod jakou prezdivkou nebo co?

Váš příspěvek
Reklama