Kožojed v oblečení - jak se ho zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikcakurilova
Nováček 5 příspěvků 28.11.18 15:11
Kožojed v oblečení

Ahoj, v posteli v úložném prostoru jsem měla uskladněné oblečení pro nás a taky pro miminko, ve kterém jsem našla plno larev kožojeda. Některé lezly. Postel už nemáme, všecko co bylo v posteli jsme dali do sklepa. Naše oblečení klidně vyhodím, ale věci pro malého bych nerada. Jak se toho zbavit? Stačí to jen vyprat? Máte někdo zkušenost? Může oblečení malej ještě nosit?

Reakce:
pikachu9
Stálice 52 příspěvků 04.12.18 22:47

Me by zajimalo jak se ho zbavit. Od leta se mi tenhle brouček občas objeví v posteli,někdy najdu 2 za den a dalšího třeba za měsíc. Co na ty potvory platí? A škodí nějak člověku?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >