Krabí salát

472
13.6.08 18:22

Krabí salát

Poradíte, jak připravit chutný krabí salát? Hrozně mi chutná ten co se dá koupit v těch obchoďákách, ten je vynikající. Nemá někdo třeba receptík na takový salátek, který by se tomu nějak podobal? Myslím čistě jen z těch tyčinek bez jakékoliv zeleniny?
Moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
13.6.08 18:55

Ahoj,
my děláme tento:
krabí tyčinky rozmačkám vidličkou, přidám stejný poměr jogurtu a majolky a je hotovo!! Ňamuna :P
Teď jsem ke dvěma balení tyčinek (po dvou řadách) dala dva jogurty Hollandia a dvě majolky a bylo to akorát. Pokud Ti to přijde suché, tak přidej jedno či druhé. majolka je chutnější, jogurt dietnější 8)
Poslední dobou přidávám najemno nastrouhanou mrkev a je to ještě lepší!!
Můžeš lehce dosolit a přidat citron, ale slané mi to přijde díky majolce dost a citron pak dáváme v plátcích přímo na chlebíček.

M.

Jo a moje máma tam dává ještě celer :roll: nebo cibuli :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
13.6.08 18:56

Ahoj Pett já teda nevím jaký je ten z obchoďáků nikdy jsem ho nekoupila ale já dělam buď:Krabí tyčinky,vajíčka na tvr.,tatarku,sůl,pepř vše dle chuti a nebo:krybí tyčinky,pórek,tatarka,sůl
Doufám že jsem aspoň trochu poradila :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
13.6.08 19:00

ahoj,
tak já zase podusím cibuli na drobno a na chvíli k ní přidám i nakrájené krabí tyčinky. Po zchladnutí vmíchám majolku napůl s jogurtem, sůl a pár kapek citronu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
13.6.08 19:11

Nakrájím krabí tyčinky na drobno k tomu přidám na drobno trochu cibulky, vmíchám jeden jogurt, dochutím majolkou. sůl, pepř a na závěr přídám česnek, ten tomu dodá tu správnou chuť :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
13.6.08 19:37

Ahoj, já krabí tyčinky (nebo vyloupané krevetky) spařím vařící vodou, po schladnutí přidám kopr (čerstvý nebo mražený-třeba od Findusu), tatarku a někdy trochu jogurtu a čerstvě umletého zeleného pepře+citron. Dobrou chuť :wink: Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
13.6.08 20:59

ahojky my delame pomazanku podobne -krabi tycinky,cibule,tatarka a nastrouhany tvrdy syr - nesolime,nepeprime a je to vyborne - navrch na chlebicek citron

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
13.6.08 21:11

Ahojky,
my děláme tenhle:
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…
S ananasem je to super. :lol: :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
13.6.08 22:58

Krabí tyčinky, cibule, majolka. Nesolím, nepepřím.
Podle nálady přidávám najemno nakrájené malé rajče nebo pažitku.
Neboj se experimentovat, vždycky to bude dobré :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
14.12.08 15:11

Já nakrájím krabí tyčinky na drobno, půlku malé cibulky, tatarku, trošinku pepře a trochu citronové šťávy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7374
22.12.08 17:04

Ja pridavam k tycinkam Surimi, k majoneze a citronu jeste uvarenej a na jemno nastrouhanej celer, ale ne vsem chutna :wink:

Ale ten s tim ananasem taky vypada moc dobre, zkusim ho :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Abi
22.12.08 21:05

Já měla minulý čtvrtek výborný s nastrouhanou mrkví, ale bohužel k němu recept nemám. Neděláte ho některá? Nemám možnost už se na něj optat.

• Nahlásit
  • Citovat
dretch
31.10.11 15:10

krabí salát

já dělám z krabích tyčinek pytlík čínské zeleniny nebo pytlík mražené zeleniny kde je kukuřice, mrkev, hrášek.majonézu a velkou cibuli. zeleninu dáme uvařit. Krabí tyčinky nakrájíme přidáme majonézu na drobno nakrájenou cibuli a zeleninu zamícháme přidáme pepř, sůl, trochu sojové a volčestrové omáčky.Znovu zamícháme a je hotovo. :lol: moooc dobrý :D

• Nahlásit
  • Citovat
eva vodrážková
27.5.12 12:27

krabí salát

já dělám:P : 1 balíček krabích tyčinek naktájím na drobno , nakrájím na kostičky rajče, 2 vajíčka na tvr.také nakrájím, nastrouhám tvrdý sýr, osolím, opepřím dám do ledničky vychladnout na konec přidám bílí jogurt(dle chuťi) :* a 2 lžíce majonézi. nebo 1 lžíci majonézi a1 lžíci tatarky.pokapu citrónem a mužeme podávat.
dobrou chuť Eva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Horác
28.1.13 18:26

krabí salát s celerem

Jak tak čtu vaše příspěvky, základ máme asi všichni stejný. Já salát chuťově zpestřuji nakládanými celerovými kostičkami. Moc dobré.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama