Králičí podprsenka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M.I.L.F.
Stálice 73 příspěvků 18.06.19 10:02
Králičí podprsenka

Na FB koluje reklama na tuto podprsenku. Nemate nahodou? Funguje? A hlavne existuje ocereny obchod (idealne cesky) kde koupit? Po spatne zkusenosti nechci kupovat pres FB.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21401 příspěvků 1 inzerát 18.06.19 10:03

A ty uši směřují kam? 8o

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11014 příspěvků 18.06.19 10:06

Co to je? :mrgreen: to se jako na každé prso priplacne jeden ten králík? Kam dáš ty uši? A kam to chceš nosit? Jinak bych řekla že to bude držet leda tak na menších a pevných prsou, oporu bych od toho nečekala, ale zkušenost nemam 8)

Eemii
Neúnavná pisatelka 17526 příspěvků 18.06.19 10:13
@Kriss Tina píše:
Co to je? :mrgreen: to se jako na každé prso priplacne jeden ten králík? Kam dáš ty uši? A kam to chceš nosit? Jinak bych řekla že to bude držet leda tak na menších a pevných prsou, oporu bych od toho nečekala, ale zkušenost nemam 8)
:mrgreen: :mrgreen:
Janli
Echt Kelišová 9302 příspěvků 18.06.19 10:15

Samolepící podprdy jsem kupovala na astratexu. Tyhle jsou z Aliexpresu, tam je koupíš nejspíš za třetinu. U těch nekvalitních bych se ale bála odlepování kvůli potu, ty z Astratexu mám odzkoušený.

cecetka
Echt Kelišová 8470 příspěvků 18.06.19 10:18
@M.I.L.F. píše:
Na FB koluje reklama na tuto podprsenku. Nemate nahodou? Funguje? A hlavne existuje ocereny obchod (idealne cesky) kde koupit? Po spatne zkusenosti nechci kupovat pres FB.

Jezisi, to je zase hovadina 8o 8o 8o

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.06.19 10:19

Ty uši jdou dozadu, na záda…

Já ačkoli mám menší a pevná prsa, tenhle typ podprsenek mi nikdy nedržel. Ne že by mi spadla, ale každou chvíli jsem jí musela připlácnout aby se znovu pořádně nalepila :D

M.I.L.F.
Stálice 73 příspěvků 18.06.19 10:21
@Janli píše:
Samolepící podprdy jsem kupovala na astratexu. Tyhle jsou z Aliexpresu, tam je koupíš nejspíš za třetinu. U těch nekvalitních bych se ale bála odlepování kvůli potu, ty z Astratexu mám odzkoušený.

@Janli
A meli tam tyhle jednotlivé? Já mám nalepovací taky, ale spojenou - vypadá to jako normalni praskacka. To mi nevyhovuje. Hrozne. A odlepuje se mi tedy taky.
Toto je super - podle reklamy - usi patri nahoru a taky lepi.- koza se dá do kosicku, nadzvedne a nalepi usima nad prsa.
Mam menší pevná prsa, ale pod svetle saty bez raminek, s volnymi zady atd..mi to prijde super. Nerada chodim bez podprsenky a toto mi prijde lepsi nez jen nalepit naplast pres bradavky. I to trosku vytvaruje.
Aliexpress neee :zed: nemate nekdo jiny kontakt?

pikola
Generální žvanilka 21401 příspěvků 1 inzerát 18.06.19 10:27

@M.I.L.F. jo aha, no já bych si je mohla nalepit až po krk :mrgreen:

M.I.L.F.
Stálice 73 příspěvků 18.06.19 10:28
@Janli píše:

@Janli
A meli tam tyhle jednotlivé? Já mám nalepovací taky, ale spojenou - vypadá to jako normalni praskacka. To mi nevyhovuje. Hrozne. A odlepuje se mi tedy taky.
Toto je super - podle reklamy - usi patri nahoru a taky lepi.- koza se dá do kosicku, nadzvedne a nalepi usima nad prsa.
Mam menší pevná prsa, ale pod svetle saty bez raminek, s volnymi zady atd..mi to prijde super. Nerada chodim bez podprsenky a toto mi prijde lepsi nez jen nalepit naplast pres bradavky. I to trosku vytvaruje.
Aliexpress neee :zed: nemate nekdo jiny kontakt?

Janli
Echt Kelišová 9302 příspěvků 18.06.19 10:28

Kupovala jsem tam jednotlivý, ale už je to pár let zpět a podržely i moje čtyřky. Koukni tam, jinak co objevíš na eshopech je bohužel vesměs alík :?.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11014 příspěvků 18.06.19 10:36

Mě by vadilo, že by mi ty uši cumeli přes ty šaty, když už bych měla šaty bez ramínek, tak bych ty uši určitě měla vejš než ty šaty :mrgreen: nehledě že tyhle vzory by pod světlýma šatama prosvitaly :mrgreen:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 18.06.19 11:03

Tohle koupit tak manžel dostane záchvat smíchu když mně vysvleče :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Možná jedině v tělové barvě by to prošlo.

sahrazad1
Kecalka 230 příspěvků 18.06.19 22:03

Nač kupovat králičí podprsenku, když králičí uši beztak nejspíš budeš po dětech a kojení mít… :mrgreen:
Ne vážně, tohle je hovadina maximálně pro velikost b. ;)

dicentra
Stálice 72 příspěvků 18.06.19 22:07

@M.I.L.F. Musela jsem se sem podívat, protože jsem nemohla věřit svým očím, že se prodávají podprsenky i pro králíky :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama