Kravavá nitka ve stolici

Anonymní
2.9.20 20:18

Kravavá nitka ve stolici

Holky mám 4,5 měsíčního synka teď druhý den začíná už příkrmy a je na UM Sunar. Kaka mi normálně odpo kakal měl to normalnii teď večer jsme šli koupat a po rozbalení plenky jsme našli toto. Nevíte čím to je..? Mám plašit? Zítra jdeme naštěstí k Dr.. ale máte nějaká zkušenost..? Je to úplně malušenké. Kdyby fotka někoho pohoršovala tak mažu. Předem moc dekuji :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1795
2.9.20 20:36

Synovi se takto začala projevovat alergie na bílkovinu kravského mléka.
Uvidíš co ti zítra řekne doktorka.
Nás poslala na ultrazvuk a na výtěr do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
2.9.20 20:41

U kluka Abmk, tedy alergie na mléko :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
2.9.20 20:58

Vypada to na alergii. Muže to být na kravskou bilkovinu, ale klidne i lepek, vajíčko,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
2.9.20 21:53

Syn měl také krvavé nitky ve stolici. Stačilo změnit značku Sunaru a byl klid :palec: (Přešli jsme ze Sunaru z DM na Hami).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
2.9.20 22:00

Syn to mel taky v dobe zavedeni prikrmu. Potravinova alergie to u nej nebyla. Doktorka mi to vysvetlila tak, ze to muze byt i tim, ze stolice uz neni tak ridka jako po samotnem MM pripadne UM, a ze snadno vznikne nejaka drobna trhlinka. Mel to parkrat, a mnohem vic, nez je na fotce. Fakt je, ze se zavedenim prikrmu se najednou u nej kakani pribrzdilo z frekvence 4× denne na 1× za dva dny… Taky me to trochu vydesilo tehdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3451
2.9.20 22:05

Nejde jen o tu krev. Ale kombinace krve s hlenem. A řekla bych, že ten hlen tam je taky.
U nás to byla též alergie na kravskou bílkovinu.
Netrpí na bolení bříška? Blinkání? Noční buzení?
Zkus ze stravy vysadit veškeré mléčné produkty, včetně bílkoviny kozí, ovčí a sojové a uvidíš, jestli se to zlepší.

Pardon, teď čtu, že už není kojený a má UM. Ukaž fotku lékařce a uvidíš, co řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9198
3.9.20 18:09
@Anonymní píše:
Holky mám 4,5 měsíčního synka teď druhý den začíná už příkrmy a je na UM Sunar. Kaka mi normálně odpo kakal měl to normalnii teď večer jsme šli koupat a po rozbalení plenky jsme našli toto. Nevíte čím to je..? Mám plašit? Zítra jdeme naštěstí k Dr.. ale máte nějaká zkušenost..? Je to úplně malušenké. Kdyby fotka někoho pohoršovala tak mažu. Předem moc dekuji :?

Je tam hlen s krví, také bych to viděla na potravinovou alergii. Běžně se dělá dítěti nejprve výtěr z konečníku, jestli tam náhodou něco nenajdou. Alergie může být na mléko, ale i na ten příkrm, který si mu dala. Co to bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama