Kravské mléko od 10 m

Anonymní
7.12.20 20:45

kravské mléko od 10 m

Je tady někdo, kdo dával kravské mléko od 10 m? Dala jsem ochutnat, chutná a bez problému. Je špatně dávat třeba 100 ml každý den na chuť a taky na objem k večernímu kojení MM?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
764
7.12.20 21:51

Ahoj áno, dávala som synovi večer na spanie fľašku ohriateho kravského mlieka presne od 10m. Moje materské mlieko mu už nestačilo a UM neznášal, mohla som sa aj postaviť na hlavu. Neskôr sme striedali s čajom a keď mal cca 1.5 roka sám fľašu na noc odmietol, že už nepotrebuje :) ma teraz 4.5 roka a je úplne v poriadku, žiadne alergie ani nič podobné, zje všetko. Dúfam že som pomohla. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
7.12.20 21:53

Ešte som zabudla, kojila som ho samozrejme ďalej, až do jeho 20m. Proste mal apetít :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1028
7.12.20 21:56

Já jsem dávala, vyzkoušela jsem 6 různých značek, vše bylo bleee. Kravské do ní padalo a padá stále. Podle dr když nemá problémy, tak lepší než nic. A dřív taky moc jinÿch náhrad neměli prý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.20 21:58

Zdravím, mám 11m syna a cca od těch deseti měsíců také sem tam dám normální plnotucne čerstvé mléko. Většinou když přes den více kojim a večer už tam moc nezbývá na uspání :lol:. Také jsem to asi před týdnem řešila, a dívala se na složení těch umělých. Přišlo mi to šílené, odtucnene mléko, pak tam supnou smetanu nebo pět druhu olejů aby to tedy doplnilo tu tukovou hodnotu…no nevím. Radši čerstvé mléko než toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10032
7.12.20 22:37

Můžeš zkusit i kozí.
Určitě čerstvé a nejlépe bio nebo přímo od krávy/kozy (krátce převařit).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 08:02

Tak to je fajn, přesně, má apetit :lol: no tak jsem ráda.. ty UM to je pravda, je to hruza to složení. je mi jasné, že kravské nedodá živiny tak jak má, ale kojim a jí jinak hezky. spíš jsem se bála, abych nezadělala na problém s ledvinama kvůli bílkovin. mějte se hezky a děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1742
8.12.20 08:43

Ja myslim, ze to kravske mleko neni vhodne z vice duvodu, je urceno telatum, ne miminkum, telata rostou mnohem rychleji, obsahuje hodne bilkovin a mineralu a zas mu chybi jine veci, ale ty ma mimco jeste v mm…, hele kdyz, je s tim ok tvuj pediatr, tak asi neni co resit :nevim: a nedavas ho pul litru denne…, koukni ale treba na slozeni kendamill, je z plnotucneho mleka a neobsahuje tim padem tolik rostlinnych tuku (palmovy tuk a rybi olej…atd) a chutove je vyborne, skoro jako kravske mleko…ja bych se asi drzela stravy urcene pro kojence, ale jak rikam, kdyz je s tim ok doktor, tak neni co resit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15501
8.12.20 10:20

Osobně bych ho takto malýmu miminu nedala, ja ho na pití nedavam ani skoro rok a půl starýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
8.12.20 12:10

Plnotučné prevariť a zriedit 1:1 s vodou.. Môže sa oficiálne od 1 roka ale mala som to odobrene od viacerých doktorov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 20:12

Zatím radši nedáváme, je to podle mě brzy a to má malá 12 měsíců 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10032
10.12.20 01:53

Tak vyssi obsah bilkovin jde vyvazit tim, ze bilkovinu uberu v prikrmech.
Cpat dite masem pripada vsem normalni, ale dat kvalitni mleko je problem?
Staci to trosku vyvazit a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
10.12.20 04:51

Davala jsem vsem 3 detem od roku bio mleko z olmy redene. Susene odmitaly, a to ruzne znacky.

Jsou v pohode, 2 baby 16 let a prcek 9 let. Dnes mleko prakticky nepiji vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.20 04:47

Já jsem u dcery obyc mléko dala od 10m max do bramborové kase. A od roka ho pila ráno a večer z flašky. Převarene na doporučení od pediatricky. Od roku jsem přestala kojit. A dávala jsem plnotucne prevarene kravske mléko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat