Křeč na hrudi

Anonymní
21.10.11 18:37

Křeč na hrudi

Určitě se vám to také několikrát stalo, že jste chytly křeč na hrudi tak, že se nemůžete ani nadechnout a za chvíli to odezní.
To je nějaký skříplý nerv nebo co to je?

Poslední dobou to mívám dost často a i klidně 3krát po sobě, nemůžu se pohnout ani nadechnout, drží mě jakoby křeč na plicích nebo co. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28876
21.10.11 18:47

Může to být problém s páteří - mívá to známý, je to podobné infaktovým stavům, ale na EKG je všechno v pořádku..
Jeden známý měl tyto problémy dlouhodobě, musel s tím na operaci, nevím přesně diagnozu, ale říkal, že je to od „hrudní páteře“, hodně ho taky bolela hlava..

Druhý známý mívá zase tyto stavy po dávném úrazu, kdy měl zlomená žebra - prý je to jako následek..
Potom to může být ještě křeč bránice - popisoval zase jiný známý, který to má a byl s tím několikrát na pohotovosti..

A taky nelze vyloučit, že jsou to nějaké srdeční arytmie..
Tady platí, že bolest, která je od srdce, nejde ukázat prstem..Je na větší ploše a někdy vystřeluje do levé ruky..

Nikdo Ti neřekne, proč tyto problémy máš..Navštívila bych lékaře a podstoupila bych nezbytná vyšetření..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16940
21.10.11 18:57
Jana206 píše:
Může to být problém s páteří - mívá to známý, je to podobné infaktovým stavům, ale na EKG je všechno v pořádku..
Jeden známý měl tyto problémy dlouhodobě, musel s tím na operaci, nevím přesně diagnozu, ale říkal, že je to od „hrudní páteře“, hodně ho taky bolela hlava..

Druhý známý mívá zase tyto stavy po dávném úrazu, kdy měl zlomená žebra - prý je to jako následek..
Potom to může být ještě křeč bránice - popisoval zase jiný známý, který to má a byl s tím několikrát na pohotovosti..

Tady platí, že bolest, která je od srdce, nejde ukázat prstem..Je na větší ploše a někdy vystřeluje do levé ruky..

Nikdo Ti neřekne, proč tyto problémy máš..Navštívila bych lékaře a podstoupila bych nezbytná vyšetření..

to je známostí 8-o 8-o :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.11 18:57
Jana206 píše:

Já jsem právě žádný úraz neměla a to srdce mě také napadlo, ale to je v pořádku, už nějak před 4 lety jsem byla na kardiologii, tam se jim něco nezdálo, ale obvodní dok. mi řekla, že to je nějaká drobnost co má hodně lidí a to se neřeší.

Tak mě napadá ta bránice, ještě o tom něco zkusím zjistit.

Moc děkuji za názory. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
28876
21.10.11 19:01
eseta píše:
Jana206 píše:

to je známostí 8-o 8-o :-D

Víš jak, tady tu chci být trochu anonymní, tak nebudu říkat, že to má např. děda, prastrýček a kolega z práce :pankac: :-D
Každopádně, co jsem napsala, tak je pravda.
Jednomu z nich se to dokonce stalo na úřadě a oni mu zavolali záchranku, nechtěli ho pustit ani přesto, že jim řekl, že na to trpívá..V záchrance dostal nějaké injekce, neodvezli ho..To je ten případ, co to má po úraze a EKG je v pořádku, jen mu mírní bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28876
21.10.11 19:02
Anonymní píše:
Jana206 píše:

Já jsem právě žádný úraz neměla a to srdce mě také napadlo, ale to je v pořádku, už nějak před 4 lety jsem byla na kardiologii, tam se jim něco nezdálo, ale obvodní dok. mi řekla, že to je nějaká drobnost co má hodně lidí a to se neřeší.

Tak mě napadá ta bránice, ještě o tom něco zkusím zjistit.

Moc děkuji za názory. :kytka:

Pokud jsi byla na kardiologii před 4 lety, tak od té doby může být na srdíčku nějaká změna, nezavrhovala bych to..
Jdi k obvodní, řekni, co Tě trápí a ona by měla zajistit potřebná vyšetření.

Přeji, ať to není nic vážného :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8566
21.10.11 19:23

Ahoj asi před rokem se mi stalo něco podobného, myslela jsem, že to rozdýchám ale asi po 4 hodinách kdy už jsem se nemohla ani nadechnout jsem jela na pohotovost, byl to skříplý nerv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.11 19:26

Myslím, že to bude od té páteře. Jsou dny, kdy je klid, ale zase pak jsou dny, kdy mám tu svíravou bolest. Jak bude čas, tak s tím něksm zajdu.

Díky holky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.9.17 18:34

Ahoj, potřebuju poradit.
Již několik dní se mi stává, že dostanu „křeč“ do hrudi či krku. Je to jako když máte škytavku tak takové stahy, ale bez škytavky. Nebo třeba když se nadavujete při zvracení, ale nezvracíte. Vůbec nevím co s tím. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.9.17 20:40

Poradte prosim nekdo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
371
4.9.17 22:32

Tak treba doktor? Muze to byt pater, zkusila bych i horcik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.18 19:02

Ja ty “krece” mivam taky, i nekolikrat za den. :? Vubec nevim, co s tim. Doktori taky ne.. :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama