Křeče a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sofieee
Kecalka 377 příspěvků 26.09.14 17:07
křeče a krvácení..

Ahoj holky,.. Prosím o radu.. Dneska jsem dostala křeče do břicha které nejsou celou dobu je to spis tak 2× do hodiny a na par sekund, do toho jsem byla 4 na velké(vše normální), a 3 dny spinim dnes jsem začala slabě krvácet.. Navíc mesicky mi skončili 13.9.. Teplotu nemám.. Ale je to trošku slabejc, a 4 dny me bolí slabé hlava.. Nevíte co by to mohlo byt..? Vim ze nejste doktoři.. Já jen jestli to taky někdo neměl a nic to nebylo.. :roll: předem děkuji :hug:

Reakce:
ZItu
Závislačka 3207 příspěvků 26.09.14 17:24

Toto se mi stávalo, když jsem brala HA v době ovulace. Nic vážného - jen rozhozené hormony.

Sofieee
Kecalka 377 příspěvků 26.09.14 17:44

Antikoncepci neberu..

ZItu
Závislačka 3207 příspěvků 26.09.14 17:48

@Sofieee V tom případě je těch možností xy. Rozhozené hormony z něčeho jiného, těhotenství, prasklá cysta, atd.

jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 26.09.14 18:07

@Sofieee asi chces slyset, ze to je tehotenstvi. :lol: Jo spineni odpovida uhnizdovani, ala ja to nikdy nemela. To ostatni tomu ale neprisuzuj, na to je brzo. Udelej test a uvidis. :mavam:

Sofieee
Kecalka 377 příspěvků 26.09.14 18:15
@jananovakova2 píše:
@Sofieee asi chces slyset, ze to je tehotenstvi. :lol: Jo spineni odpovida uhnizdovani, ala ja to nikdy nemela. To ostatni tomu ale neprisuzuj, na to je brzo. Udelej test a uvidis. :mavam:

No to ani ne..:-D zatím nám jedno zlobidlo stačí.. :-D test jsem si dělala před menstruaci jelikož jsem mela týden spozdeni,.. Byl negativní, pak jsem to dostala tak jsem to netěšila a ted tohle.. V první těhotenství jsem taky právě nespinila nic,.. No uvidim do pondelka.. To jdu na EKG mam nějaký syndrom co mi našli v těhotenství tak mi brali krev a v pondělí uvidíme kdybych byla těhotná tak mi to v pondělí snad řeknou :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >