Křeče lýtek a stehen ve 23tt

22.3.19 17:12

Křeče lýtek a stehen ve 23tt

Ahoj těhulky :mavam: Od včera mě začaly brát křeče do boků a do kříže, avšak dneska od rána se mi to rozjelo až do stehen po lýtka, občas mi ta bolest vystřelí až do chodidla, nemůžu ani pořádně chodit, udělám pár kroků a umiram :cert: Je spíše taková tupá bolest, jak kdyby se mi ty svaly až moc natahovaly, ale chvilkama i docela dost bodavá. Snažila jsem se to rozhýbat ale po tom to bylo ještě horší… :nevim: Tak celý den ležím nebo sedím se vzpřímenýma nohama do výšky. Občas to na chviličku přejde ale pak zase začne, já jen doufám že to přestane aspoň do zítřka :zed: Měla jste to některá také tak? A popřípadě kdy vás to přešlo? Ještě chci říct, že beru magnesium, ale to očividně nepomáhá :think:
Předem děkuji za všechny rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5345
22.3.19 21:02

@Nikylump
Koukám, že ti zatím nikdo neodpověděl.
Tohle, co popisuješ, mi přijde jako od zad :think: Něco podobného jsem už zažila, ne tedy v těhotenství.
Protože křeče z nedostatku hořčíku jsou spíše jen v lýtku. To teď občas mám po ránu, když prudce napnu nohu. Jsem ve 22tt.
Ale nejsem lékař, takže těžko říct. Pokud by to přetrvávalo i přes víkend, určitě bych navšívila gynekologa či obvodního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama