Křeče v podbřišku, plynatost

Anonymní
30.5.15 07:28

krece v podbrisku,plynatost...

Dobre rano slecny :) jen mam mensi dotaz a vkladam par fotek.
Jsem s pritelem 5 let mam syna s ex a mame sex bez ochrany, ale to od zacatku vztahu. Kdysi sme se asi 3 mesoce snazili o mimi vim, kratka doba, ale nenela jsem na to nervy porad se hlidat a testovat.
Nerikam ze sem tehotna to ani nahodou s tim nepocitam vim, ze pokud budeme chttit mimi, tak urcite s pomoci podl me.
Ale uz tak tyden mam krece uz i do prace chodim 3 dny s vlozkou kdyby neco, protoze pracuji v bilem. Mam silne krece v podbrisku proste vse jako u ms nebo pred ms, nafoukla, plynatost, vcera vecer sem mela srrasne bolesti v podbrisku jako by to sem tam pichlo trvalo to nez sem usla pak iz nevim. Porad chodim na wc a kontroluji se ldy to prijde mam bily vytpk nebo hlen nejak se v tom nevyznam. Bojim se ze sem nenocna i kdyz ms mam pravidelnou..ale mam jit na lecbu del. cipku uz dva roky je tam slabsi odchylka ve steru..ale doktor rikal ze nic vazneho 8) a poceti to nebrani.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

321
30.5.15 07:42

A to cekas, ze ti tady nekdo rekne cim to je? Kdyz mas problem, tak jdi doktoru. Na dalku ti fakt nikdo diagnostiku delat nebude. Muze to byt cimkoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 07:57
@Petra1606 píše:
A to cekas, ze ti tady nekdo rekne cim to je? Kdyz mas problem, tak jdi doktoru. Na dalku ti fakt nikdo diagnostiku delat nebude. Muze to byt cimkoliv.No treba jestli nwkdo sem to same u zpozdeni a jestli bemas zajem psat v klidu uz od rana tak nepis. Ja se normalne ptam nepotrebuji zas toto
  • Nahlásit
  • Citovat
30.5.15 08:36
@Anonymní píše:
Dobre rano slecny :) jen mam mensi dotaz a vkladam par fotek.
Jsem s pritelem 5 let mam syna s ex a mame sex bez ochrany, ale to od zacatku vztahu. Kdysi sme se asi 3 mesoce snazili o mimi vim, kratka doba, ale nenela jsem na to nervy porad se hlidat a testovat.
Nerikam ze sem tehotna to ani nahodou s tim nepocitam vim, ze pokud budeme chttit mimi, tak urcite s pomoci podl me.
Ale uz tak tyden mam krece uz i do prace chodim 3 dny s vlozkou kdyby neco, protoze pracuji v bilem. Mam silne krece v podbrisku proste vse jako u ms nebo pred ms, nafoukla, plynatost, vcera vecer sem mela srrasne bolesti v podbrisku jako by to sem tam pichlo trvalo to nez sem usla pak iz nevim. Porad chodim na wc a kontroluji se ldy to prijde mam bily vytpk nebo hlen nejak se v tom nevyznam. Bojim se ze sem nenocna i kdyz ms mam pravidelnou..ale mam jit na lecbu del. cipku uz dva roky je tam slabsi odchylka ve steru..ale doktor rikal ze nic vazneho 8) a poceti to nebrani.

Sorry že neporadím ale ta evidence mě dostala.. to seš fakt dobrá :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.15 08:45

Si zkus test :) a uvidis na cem jsi
:P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.15 08:56

Hele, na jednu stranu nechces delat test, na druhou stranu zakladas diskuze :mrgreen: vic nez ranni moc ti nikdo nerekne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.15 08:58
@Ali-Ali píše:
Hele, na jednu stranu nechces delat test, na druhou stranu zakladas diskuze :mrgreen: vic nez ranni moc ti nikdo nerekne ;)

Primo moje rec :) nejlepsi je test i kdyz trpsku chapu zakladatelku.
Kdysi sem taky silela a vypisovala kde se dalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.15 09:56

Tak já myslím, že těhotná jsi. Samozřejmě dokud si neuděláš test, tak si jistá nebudeš, ale já našla // před týdnem a přesně ty samé příznaky. Od neděle křeče v podbřišku, jak při MS a asi 4. den se k tomu přidala strašná plynatost, v neděli byl na testu duch a dnes dálnice jak vyšitá. Já ti držím palce! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 10:41

@lady_mimoza :think: :think: :think: pišu sz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.15 16:58
:D
  • Nahlásit