Křeče v prsou

36
14.9.11 08:54

křeče v prsou

Ahoj těhulky, je normální křeč v prsu? :nevim:
Včera večer jsem to cítila prvně, jde to středem prsu k bradavce (bolí to jako když vás při běhu začne píchat v břiše). V noci mě to také chvíli trápilo a dnes ráno znovu. Trvá to tak čtvrt hodky a bolí to jen v pravém.
Jsem v 16 tt, je možné že mi chybí třeba nějaký vitamin, nebo by to mohl být zánět nebo je to úplně normální?

Prosím poraďte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3737
14.9.11 09:03

Bolesti v prsou můžoubýt způsobeny hormony v těle, nebo z páteře. To jsou nejčastější příčiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
14.9.11 09:04

Jinak je to normální některé ženy mají bolesti v prsou před menzesem, při ovu., pěhem menzesu,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
14.9.11 09:06

Nemluvím o klasické bolesti, jde opravdu o křeč vystřelující do bradavky… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
14.9.11 09:09

Jasně, já ti rozumím, a musíš si ji i zmáčknout při té tvé křeči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 21:43

Dobrý den, obnovuji téma, také mám křeče v prsou, vystřelující do bradavky, antikoncepci jsem měnila před třemi měsíci, na ultrazvuk se budu objednávat, nevíte co to může být, nesetkal se s tím někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
20592
1.10.20 22:10

Drazdeni interkostalniho nervu, jednoznacne. Prelozeno do cestiny - zablokovany zada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 22:44

Děkuji za odpověď, co se s tím dá dělat? Existují cviky na doma nebo musím hledat fyzioterapeuta?

• Citovat
  • Nahlásit
20592
1.10.20 22:55

Nevim, asi bych se poohledla po internetu, zkusila neco z jogy…na protazeni zad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama