Krepaté vlásky u miminka

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
30.6.22 20:15

Krepate vlásky u miminka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo z vás má zkušenost s krepatými vlásky u miminka malý je 11 měsíců ale má je od doby kdy ji začali růst. Myslím že bych řekla že jsou krepaty jsou fakt divný vůbec nevypadaj jako vlásky miminka a ani nepočítám s tím že se nak vzpamatujou ale třeba existuje jaký přípravek pro dětičky abych s tím mohla alespoň něco udělat. Kdyz venku zafouká tak jí to trčí ze všech stran učesat to jde jen když má mokré po koupání ale jak uschnou suchá sláma. Prikladam foto a děkuji za jakékoliv info. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4405
30.6.22 20:21

Naše má to samý, ale dlouhý :mrgreen: vlnitý háro který roste vzhůru, vlní se a krepatí a nejde s tím udělat nic. Má to nahoře, po stranách normální krátký jemný miminčí vlásky. Každou chvíli si na ni někdo ukazuje, zastavujou nás lidi jak je to srandovní a my si ji bez toho už neumíme představit :mrgreen: Má deset měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.6.22 20:31

Já mám v plánu po roce ještě ostříhat jestli to trošku zabere když ne tak asi už nepomůže nic.Hold budou haratý :D Jako že srandovní to je ta naše malá má i dost hustý obočí takže vtipná je celá :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4517
30.6.22 20:38

U nas pomohlo vzít to strojkem na pár mm. Pak už rostly vlasy lepší a s každým ostrihanim to bylo zase lepší a lepší. Ony by určitě začaly růst lepší i bez stříhání, ale jak by kluk vypadal, to si představit fakt nedovedu. Dcera měla takový vlasy jen vzadu za krkem a nahoře jakoby v koutech, tak je jí to taky smikla, už asi ve 2 týdnech a znovu v roce. Teď ji tam rostou krásný vlasy. Ale dětství jsem měla kamarádku, co takový vlasy měla pořád, i v těch cca 12 letech, měla to i její sestra a mamka, asi geny, no. Vypadalo to zvlastne, ale k nim to prostě patřilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
30.6.22 20:40

Ostříhat, syn byl podobný, až tak ve dvou letech mu zacly růst normální vlasy :D jinak krepate vlasy chtějí hydrataci a necesat za sucha :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
30.6.22 20:49

Ostříhat… narostou už pak normální vlásky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.6.22 21:22

Půjdu do toho stříhání, ona právě ani nemá po kom to mít tak snad to zabere :) :) Ono to právě ani nejde česat za sucha jak to všude trčí tak to vůbec nejde tak půjde pod strojek :D :D :D když to pomohlo vám tak nám snad taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat