Reklama

Kréta, Plakias - kam na výlety?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claire2
Kecalka 289 příspěvků 01.08.18 10:34
Kréta - Plakias

Zdravím,

byl prosím někdo v poslední době na Kréta konkrétně Plakias? Můžete mi doporučit kam chodit na pláž, jestli je třeba brát sebou boty do vody kvůli ježkům nebo ostrým kamenům. Kam na výlety po okolí či nějaké fakultativní :)

Reklama

Reakce:

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 01.08.18 11:20

já teda byla v Plakias už před nějakou dobou, ale počítám, že se to moc nemění. je tam jedna veliká písečná pláž + nějaké menší, kde jsou i kameny. Boty do vody jsem nenosila, u písečné pláže to nebylo nutné. Pokud půjdete někam za městečko, na „divoké“ místečko, tak bych boty možná použila.
Vybavuju si poměrně vydatný vítr od moře, lítaly nám ručníky z pláže :)

pěšky se dá dojít na Damnoni - taky hezké místo, pláž, restaurace. Z výoletů si vzpomínám na cestu lodí na Preveli

claire2
Kecalka 289 příspěvků 01.08.18 11:36

@lapagerie děkuji :) a co se týče suvenýru.. co je dobré koupit ..přivezla jste si třeba olivový olej? :)

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 01.08.18 11:43

já toho moc nevozím, většinu peněz projím a procestuju :) Ale olivový olej je vždycky dobrý. Fajn jsou řecká vína, ovčí sýry nebo tradiční pálenka Ouzo. Pokud máte ráda anýz :)

claire2
Kecalka 289 příspěvků 01.08.18 12:32

@lapagerie a co se týče jídla v místnich podnicích..jak se to pohybuje cenově a co je dobré si třeba dát :)

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 01.08.18 12:40

tak cenově to už fakt nevím, byla jsem tam před pár lety… Ale počítejte jako jinde v zahraničí v turistických lokalitách. Jídlo? No řecké speciality a plody moře,. Ale to už si poradítě

claire2
Kecalka 289 příspěvků 01.08.18 12:44

@lapagerie děkuji za vyčerpávajicí informace :) :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama