Krev a stolice u dětí

Anonymní
1.11.19 13:46

Krev a stolice u dětí

Ahoj všem, zoufale prosím o radu.
Mám prvňáka, včera byl normálně na velké na záchodě a později se mu stala nehoda do trenek, vypadalo to jako hleny s krví.
Dnes se to vše opakovalo, první měl normální stolici, no úplně normální asi ne, ale průjem to není a po chvíli se mu zase stala nehoda a potom na záchodě šly z něho jakoby hleny a krev. Čirá, světlá.
Nechápu to, nic ho nebolí, nic špatného nejedl.
Už včera jsem nasadila probiotika. Nevím jako jestli jít plašit do nemocnice nebo co mám dělat. Krev asi neznačí nic dobrého.
Z venku nejde nic vidět, ale kdybych si měla tipnout tak bych řekla, že by mohl mít něco vevnitř podrážděné když v normální stolici krev není a je pak až s hlenem později.
Nemáte někdo zkušenost, nenapadá vás něco???
Mám být za hysterku a jít do nemocnice? Na které oddělení? Nemá teploty, nebolí ho břicho, nic :nevim: :think:
Díky! Zoufalá matka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5252
1.11.19 13:56

S jakou frekvencí chodí na stolici? Denně? Stolice je bobkovitá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 14:18
@Doctus píše:
S jakou frekvencí chodí na stolici? Denně? Stolice je bobkovitá?

včera jednou a měl normální stolici, ne bobkovitou, spíše větší a pár dní zpět měl úplně obrovské hovínka (z toho soudím, že se to tam mohlo trochu podráždit) a pak jednou měl nehodu a dnes zase relativně normální kusy a teď už dvakrát měl nehodu a krev ve hlenech :(

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15433
1.11.19 14:56

No na pohotovost s tím teď nejezdi a uvidíš zítra.

Pokud by se zvyšovala frekvence, obejvila bolest a nebo horečka, tak někam do nemocnice kde mají pohotovost - a ještě jim předem zavolej (normálně na příjem, ne na 155, respektive na 155 se můžeš zeptat kam máte jet, ale na sanitku to nevypadá)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
1.11.19 15:03

Pediatr neporadil? Těžko říct… Ale u prvňáčka tyhle nehody už asi nejsou nehody. Možné je že si udělala prasklinku neboli ho to když jde na stolici? Málo pije pokud má takovouhle stolici a hlen s krví v pořádku rozhodně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 15:08
@mofiz píše:
Pediatr neporadil? Těžko říct… Ale u prvňáčka tyhle nehody už asi nejsou nehody. Možné je že si udělala prasklinku neboli ho to když jde na stolici? Málo pije pokud má takovouhle stolici a hlen s krví v pořádku rozhodně není.

on to má tak vodnaté že mu to prostě asi vyteklo, ani se mu nezdá že by nějak tlačil a pak se to stalo :(
pediatra jsem nestihla, včera jsem to neřešila když to bylo jednou a od té doby nic a dnes už tam pak nikdo nebyl :(
ne nebolí ho to a pije docela dost :nevim: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 15:09
@Ou píše:
No na pohotovost s tím teď nejezdi a uvidíš zítra.Pokud by se zvyšovala frekvence, obejvila bolest a nebo horečka, tak někam do nemocnice kde mají pohotovost - a ještě jim předem zavolej (normálně na příjem, ne na 155, respektive na 155 se můžeš zeptat kam máte jet, ale na sanitku to nevypadá)

díky, uvidíme zatím je úplně v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat