Krev po měření teploty

72
14.5.17 13:24

Krev po měření teploty

Ahoj, měřila jsem malému (14 dnů) teplotu a vždycky to hlídám, teď vůbec nevím co se stalo, ale začal hrozně brečet a ze zadečku mu vyteklo trosku krve, spíš se konečník zabarvil krví, nic neteklo proudem, strašně mě to vyděsilo. Otrela jsem to a pak už nic. Vůbec nevím jak se to stalo a co to bylo, možná jsrm zajela hluboko, on s sebou dost mrskal ale nejsem si toho vědoma. Je mi z toho smutno a už neměřím teplotu třikrát denně jak řekli v porodnici. Nestalo se to někomu? Jsem hrozná máma :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.5.17 13:28

Tak v prve rade nejste vubec hrozna mama :palec: pokud uz mali nebreci bude to v poradku, mohla jste ho trosku skrabnout.. kontrolujte stolici, zda bude dobra a bez krve ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 13:31

A tu teplotu mu meris tolikrát denně proč? Asi jsi ho drcla. Pokud k tomu není důvod, tak bych měřila jen pokud by se ti zdál teplejší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
14.5.17 13:36

Nikdy jsem nemerila takhle detem teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
2611
14.5.17 13:41

Měřila jsem jenom první týden asi, než jsem vychytala jak funguje to mini tělíčko co do regulace, pak už ne. Jinak pokud máš strach z měření v konečníku, doporučuju bezkontaktní teploměr na čelo, super i v noci atd., nemusíš nic vybalovat a budit a hned víš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
14.5.17 13:48

Ve stolici pak už taky nic neměl. Máma mi pak říkala ze to může být podrážděný že to je šílený takhle měřit často, že mám měřit až se mi něco nebude zdát. Já to dělala protože mi to řekli v nemocnici kde se měřila skoro pokazdem prebaleni. Teď na to už kašlu. Potřebovala jsem se svěřit. Mam z toho hrozné výčitky :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
14.5.17 13:55

@Pin-up to bude dobrý, nic si nevycitej, pokud maly nebreci, tak ho to nebolí… A jak říkáš… Teplotu měř, jen když se ti nebude něco zdát :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 17:34

Neboj, urcite se mu nic nestalo! :hug: A jestli nema nejake zdravotni obtize, tak mi prijde zbytecne merit 14 dennimu miminku porad takhle teplotu. :think: Ja merila pravidelne jen prvni den v porodnici, pak uz ne - jen kdyz se mi mala zdala hrejiva. Pokud to neni vylozene nutne, tak se na to vykasli a uzivej si mrnouska. :srdce: Kdyby mel maly horecku, tak to poznas. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
15.5.17 07:55

Ženy, děkuju za uklidnění. Moc mi to pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu