Krev v moči - začínající menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MiraMoo
Kecalka 250 příspěvků 15.07.15 20:19
Krev v moci-menstruace

Mohoa bych se zeptat-co by mihlo znacit stopy krve v moci? MS by mela dojit ke konci tydne, pri gynek. prohlidce krev zadna.
Myslite, ze krev v moci muze znamenat zacinajici MS nebo se treba bat..napr zanetu?
Dwkuji

Reakce:
Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.15 20:35

Krev v moci urcite neni MS. Bud mas zanet ale to bys urcite poznala. Protoze kdyz uz je krev v moci tak je zanet dost rozjety a nebo je mozne ze sis nejak podrazdila okoli a krvaci to…radsi bych zasla. k doktorce.

Koty
Závislačka 3829 příspěvků 15.07.15 20:41

@MiraMoo @Bebuu krev v moči zánět rozhodně znamenat nemusí. Chodím na pravidelné kontroly na nefrologii a dr se mě vždycky ptá, jestli nejsem těsně před menstruací nebo po ní, že to může zkreslovat výsledky. Předpokládám, že kdyby krev byla v moči kvůli zánětu, už by musel být rozjetý a projevil by se i bolestí, problémy při močení atd.

MiraMoo
Kecalka 250 příspěvků 15.07.15 20:42

@Bebuu dekuju. Byla jsem na pohotovosti kuli velkym bolestem bricha, vysetrili moc a se spravou mam jit zitra ke sve dr, aby me poslala „dal“. Pry mam krev v moci. Az doma me napadlo, jestli to nemuze byt tim, ze cekam ms :roll:. Achjo, tak nejspis zanet

MiraMoo
Kecalka 250 příspěvků 15.07.15 20:47

@Koty dekuji. Sla jsem k dr s bolesti podbrisku-pred 2txdnx jsem byla na gynek. pohotovosti s palenim-pry nejspis jen s mykozou, dostala jsem na 10dni takove globulky. „Pomohlo“. Podbrisek stale malo pobolival, jenze predevcirem sex a bum-vecer zimnice, rano jsem sla do prace s ohromnymi bolestmi, hned z prace jsem letela do nemocnice.

Jen…mate me ta mije Ms, vysazovala jsem antiko…jestli treba to neni jen oooohromna predmenstruacni bolest atd..ale..asi nee

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 15.07.15 20:53

No jestli máš zimnici a bolesti, tak bych fakt sázela na ten zánět.

Koty
Závislačka 3829 příspěvků 15.07.15 21:02

@MiraMoo tak tohle fakt vypadá na zánět. Přeju, aby bylo brzy po bolesti :hug:

Váš příspěvek
Reklama