Stud u lékaře

490
14.7.15 13:32

Stud u lékaře

Ahoj, už si se sebou nevím opravdu rady. Trpím velkým studem u lékaře, a je úplně jedno, jestli je to muž nebo žena. Prostě svlíknout se před cizími lidmi je pro mně problém. Když na to dojde a mám se svléknout, tak zblednu, je mně úzko, buší mi srdce a chce se mi brečet… Horší je, že to ti doktoři na mě vidí jak moc se stydím a vždy na mě hledí jak na blázna. A nejhorší je, že kvůli studu se nemůžu odhodlat s jistými problémy k lékaři. Já vím že doktoři to mají jako svou práci a viděli už dost nahých těl a tak podobně, ale já ten blok asi nepřekonám nikdy! Asi je to už dost neydravý stud, že? Ale co s tím?? Máte někdo taky takový stud?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.7.15 13:35

Překonáš ho jedině tak, že tam půjdeš, já když jsem šla poprvé na gyndu, tak mi naměřili neskutečnej tlak, byla jsem rudá, opocená, hrozný, teď už mi to nepřijde, ber to jako výzvu, když to zvládneš, tak si řekneš, jooo jsem dobrá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
14.7.15 13:39

@Šárka91 Zkus léčbu šokem a vyraz někam na nuda pláž…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
14.7.15 13:41

@lucindaluckatá S tím tlakem to mám taky tak, vždy hrozne vysokej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
14.7.15 13:43

@Šárka91 jak Tě tak čtu tak jsem si vzpoměla že mi někdo kdysy říkal že se taky styděl u doktorky a že mu známej poradil aby zaměstnal hlavu a představoval si jí taky nahou a prej to pomohlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 13:46
@Šárka91 píše:
@lucindaluckatá S tím tlakem to mám taky tak, vždy hrozne vysokej…

na pátým rande s doktorem už si zvykneš, snad, u mě to fungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 13:48

Klarushka :D
Tak teda doufám, že tuhle metodu nepoužívají mí pacienti :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
13572
14.7.15 13:48

Zrovna mi volala kamaradka neco podobnyho, sla na pohotovkst se 40 horeckama chytla mladyho doktora predkterym se stydela a radsi odtamtud utekla :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caramelkaa
14.7.15 13:58
@Black Cat píše:
@Šárka91 Zkus léčbu šokem a vyraz někam na nuda pláž…
:potlesk: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
14.7.15 14:01
@lucindaluckatá píše:
Překonáš ho jedině tak, že tam půjdeš, já když jsem šla poprvé na gyndu, tak mi naměřili neskutečnej tlak, byla jsem rudá, opocená, hrozný, teď už mi to nepřijde, ber to jako výzvu, když to zvládneš, tak si řekneš, jooo jsem dobrá ;)

na gyndě mám vždycky vysoký tlak a to chodím k ženské. Celou dobu, co jsem byla těhotná jsem se bála, že v poradně bude chlap - gynekolog. To by mě asi s tlakem rovnou hospitalizovali :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 14:03

@barbuchablond tak to já na to, jaká jsem stresařka, jsem fakt hleděla, že mě už ta gynda nevadí, mám takovýho dědulu a je to hroznej vtipálek a pohodář, takže mě uklidňuje, ale když mi tak dva roky zpátky řekl, že možná přejde do jiného města, tak se mi tlak taky zvedl, při představě roztahování nohou před někým jiným ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caramelkaa
14.7.15 14:03

Tak to shrnem ten stud máme skoro všichni, ale vždycky to nějak překonáme… až to zvládneš něco si kup za odměnu jako balzám za prožité trauma, třeba čokoládu! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.15 14:11

@Miňonka nebo miňonku ;);)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
14.7.15 14:12

Mám to úplně stejně… Rudá až za ušima, tlak jako blázen. Nepomáhá nic. Absolutně nic. Takže ti neporadím, ale nejsi v tom sama. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
14.7.15 14:14

Víš co mi pomáhá, když se někoho stydíš, tak si ho představ, jak sedí na záchodě. Docela to pomáhá :D pak už ten stud i přejde, mně hlavně u gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama