Krev v půlce cyklu

Anonymní
13.5.21 17:36

Krev v půlce cyklu

Ahoj,
Prosím o radu, příp zkušenosti. HA neberu, MS byla vždy celkem pravidelná, plus mínus 3 dny. Teď jsem měla MS od 24.4.,do 28.4..a 7.5.znovu slabé krvácení, žádná tragédie, světla krev, dva dny slabounce, pak spíše takové špinění, včera nic, dnes jednorázové zaspineni, úplně svetlounce hnědé. Jelikož jsem hypochondr, mám strach z rakoviny :roll: na preventivky chodím pravidelně, vždy vše ok, teď mám jít v červenci. Trochu mě bolí břicho jako u MS, toho 7.5.mi dle kalkulačky začínala ovulka. Jenže už je to šest dní, co spinim a úplně si nemyslím, že je to k ovulaci, to by netrvalo tak dlouho. Zkoušela jsem tehu test, negativní. Je mi 36, poslední druhý porod před osmi lety, o dítě se nesnažíme.
Můj hypochondricky dotaz… Rakovina dělohy by se takto mohla projevovat? Jiné problémy nemám, při sexu nic nebolí, doteď vše pravidelné… Nebo před rokem na kontrole by už nějaké změny byly patrné, kdyby se tam něco klubalo? Napadla mě cysta, ALE žádné křeče do podbřišku nemám, ale je mi jasné, že to bez sona těžko vyloučím… Nové léky neberu… Už mi z toho hrabe a hlídám každou kapku. Dnes bylo zaspineni ráno, od té doby zase nic…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
798
13.5.21 17:39

Těhotenství to může být…Takže počkej do vynechání ms a pak testuj znovu.
Jinak nemyslím si že to je rakovina.
Jsi už starší, je možná i začínající menopauza. Buď v klídku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 17:43

@Banane18 starší 🙈
Jj cyklus se s věkem mění, to je jasný… No doufám, že to bude nějaký vykyv a ne žádný hrůzy…

• Citovat
  • Nahlásit
798
13.5.21 17:47

Promiň 🙈 🙈 🙈 já to chtěla jen na přirovnání aby to znělo logicky.
Každopádně se opravdu neboj, když moje tchýně prodělávala ten začátek menopauzy tak občas měla ms občas ne, občas dvakrát za měsíc atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 17:49

@Banane18 v pohodě, vím, že už nejsem žádná mladá srnka… 🤣
No tak počkám, co bude další cyklus… Snad už by nějaký abnormality byly vidět na preventivce…

• Citovat
  • Nahlásit
13.5.21 17:55

Prechod snad neee. Rakovina netusim. Hypochondricky me napadl myom. Zajdi na prevenci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
13.5.21 18:05

Mela jsem to taky..srovnavaly se mi hormony..skoc s na gyndu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 18:38

@Tykaja jdu v pondělí, do té doby se zbláznim… 🙈A taky třeba 6 dní? Jen fakt slabě, jednodenní cmrndnuti… Prášky ale neberu…

• Citovat
  • Nahlásit
212
13.5.21 18:39

Jj..vlastne to bylo takova slaba menstruace v pulce cyklu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 21:36

@Tykaja a další menstruaci jsi dostala podle cyklu jak měla být nebo se ti díky tomuto posunula? Mně vychází MS podle cyklu na další týden… To bych byla furt jen s vložkou :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
212
13.5.21 22:02

Jj norm jsem ji dostala tak jak jsem mela..mela jsem taky strach z rakoviny..ale nastesti to byly jenom hormony..tak drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 22:11

@Tykaja děkuji :srdce:
Tedy mám očekávat že další týden to dostanu znovu… Tak uvidím, co mi dr v pondělí řekne…

• Citovat
  • Nahlásit
212
13.5.21 22:12

Jj uvidis..moc drzim palce!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie