Krevní TT - je pozitívní?

Anonymní
26.7.21 07:14

Krevní TT

Ahooj,
8DPO jsem se testovala krevním těhotenským testem ADECO. Výsledek viz. fotografie.
Myslíte, že test byl vadný? Cítím nějaké lehké příznaky, ale samozřejmě to může být jen v hlavě.
Pár dní počkám, pak se otestuji testem z moči. Jen nechci plašit zbytečně, či naopak to nějak bagatelizovat.
Děkuji všem za konstruktivní odpovědi.
Mějte hezký den! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2642
26.7.21 08:46

Příznaky máš nejspíš jen v hlavě zatím žádný mít opravdu nemůžeš… Až ti vynechá ms pak se testuj takhle to děláš zbytečne, může se stát můžeš mit ducha a pak to odejde s MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:00

@Misasisi děkuji za odpověď, ale bohužel jsem žádnou nedostala.
Test, který je možný si dělat již 8DPO je pro ty, kteří to tak chtějí a nechtějí čekat :-)
Nechci se radovat z případných dvou čárek, ale chtěla bych omezit negativní vlivy (alkohol atd.). Pokud odejde s MS, nic se neděje

• Citovat
  • Nahlásit
2642
26.7.21 09:01
@Anonymní píše:
@Misasisi děkuji za odpověď, ale bohužel jsem žádnou nedostala.
Test, který je možný si dělat již 8DPO je pro ty, kteří to tak chtějí a nechtějí čekat :-)
Nechci se radovat z případných dvou čárek, ale chtěla bych omezit negativní vlivy (alkohol atd.). Pokud odejde s MS, nic se neděje

Na testu bohužel nic nevidím, udělej si pak normální test z ranní moci.. A uvidíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
26.7.21 09:10

Nevidim tam ani kontrolní čárku a ani testující :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:14

@Nickjmeno proto mi to přijde divné, obě jsou bílé
Tzn: když postupovala tekutina nahoru, byly viditelné 2 průhledné čárky na světle růžovém podkladu
Na příbalovém letáku je napsáno: test je pozitivní, pokud jsou viditelné 2 čárky jakéhokoli odstínu :think:

• Citovat
  • Nahlásit
246
26.7.21 10:26

Tyhle domácí krevní testy jsou jen vyhazování peněz :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2051
26.7.21 12:19
@Lilypad24 píše:
Tyhle domácí krevní testy jsou jen vyhazování peněz :roll:

Přesně tak, ty testy jsou k prdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
26.7.21 13:18

Prvních cca 6 týdnů se dítě vyvíjí bez toho aby si brali něco od matky..teprve pak se začne vytvářet primitivní placenta takze tím že si dáš nějaký alkohol nebo napr cigaretu před vynecháním ms mimčo neohrozis. Pokud se o mimčo vědomě pokoušís tak by bylo záhodno např. S kouřením skončit hned, ať pak nejsi ve stresu a nemáš abstak až se dvě čárky objeví… Taky to samozřejmě snižuje prokrvení dělohy a tím pádem snižuje šanci na uchycení zárodku..
ale zase třeba sklenka vína večer s chlapem naopak může pomoci k uvolnění se a nemysleni na to že „teď děláme dítě“ ale prostě si užíváte hezký večer ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat