Krkonoše - kde doporučíte

213
29.5.16 07:27

Krkonoše kde doporučíte

Ahojky obracím se na vás s prosbou kdo byl v Krkonoších a může doporučit nějaké ubytování byla bych moc ráda pokud by tam bylo vyžití pro děti koutek, prolejzačky a třeba bazén a do jaké oblasti jeli by jsme tam poprvé hlavně chceme pořádat výlety a aby tam byla krásná příroda v okolí lesy a tak díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1897
29.5.16 07:40

Já jezdil jako malej na Martinovku. Byli jsme tam i před pár lety. Ale je to už pro odrostlejší děti, tak 6+. Je třeba počítat s tím, že je to horská bouda, ne „hotel“. Mám na Martinovku nádherné vzpomínky a nikdy se mi nikde na horách nelíbilo více.

Koutek tam teda nenajdete, ale na co být v koutku, když je všude tolik nádherné přírody na vyblbnutí. Když je dobré počasí, je člověk stejně celý den venku, když je počasí špatné, je to na palici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
29.5.16 07:45

Teda to okolí u Martinovky je opravdu překrásný ale mám obavu máme děti 2 a 5 let proto chci aby tam bylo i něco k vyblbnutí kdyby bylo špatné počasí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
29.5.16 07:55

Nedávno jsme byli v hotelu Bedřichov, je to ve Špindlu a byli jsme nadšení, super hotel pro rodinu s dětmi, součástí hotelu je vodní ráj a vstup je pro hotelové hosty každý den na 75 minut zdarma, mají tam i dětský koutek. Strava je tam formou bufetu a docela široký výběr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.5.16 07:56

Nebo penzion Anna v Hořejším Vrchlabí - je tam bazén, průlezky, pískoviště atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
29.5.16 08:02

Ve Špindlerově mlýně hotel Lesana. Často je na slevomatu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
29.5.16 08:38

A můžu se zeptat v tom penzionu Anna ten vypada pěkně jak je to tam s jídlem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9277
29.5.16 09:29

Za mě sem: http://www.aquaparkspindl.cz/cz/ubytovani/ naprostá spokojenost 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
30.5.16 10:47

Nikdo už :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu