Krmení

Prostor pro maminky, kterým se miminka narodí v měsících : listopad/prosinec 2010. Přidejte se k nám :-), diskutujte a přispívejte :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maggdi
Kecalka 232 příspěvků 11.07.11 21:52
Krmení

Ahojky holky,
chtěla jsem se zeptat jak u vás vypadá jídelníček :-)
My máme (7 měsíců a půl) přibližně takhle:

5-6 snídaně - kojení
9.30 sváča - ovoce
13 oběd - masozelenina
16 sváča - kojení
18 kojení
20 večeře - kojení

Nevím, jestli to večerní kojení nemám stáhnout a celkem mít 5 „jídel“ :-)

Ju a na začátku 8. měsíce chci začít dávat k véče kašičku, máte tip na nějakou dobrou? Budu muset záhy nějakou pořídit :mrgreen: Nebo pak místo odpo sváči jogurt…

Jak to máte vy?
M. :srdce: :kytka:

Reakce:
Brzec
Stálice 89 příspěvků 19.07.11 21:02

Ahoj, my to máme úplně stejně, akorát ovoce máme odpoledne a dopoledne kojím.
Já to rozhodně nemám šanci o jedno kojení stáhnout, Daník by mě ukamenoval :mrgreen: .
Kaši chci na noc zkusit taky, prý jsou dobré od Nestlé, vyzkouším uvidím. Ale ještě chvíli počkám, máme 7 měsíců teprve od soboty :dance: .

Maggdi
Kecalka 232 příspěvků 22.07.11 14:52

Ahojky, tak to je fajn, že jste na tom stejně :pankac: . No já už jsem to jedno kojení stáhla, ale když bylo min týden to vedro, tak jsem jí dala cucnout, ale pak blinkala, takže byla asi přejedená :-) a těch 5 je teď úplně v poho, jen jsem trochu zkrátila večerku :-D a kojíme tak 19.30…
S kaší to asi udělám tak, že od 8. měsíce večer dám tu kašičku a po ní těsně před spaním dám ještě kojení :-D
A asi začnu s nějakou nemléčnou… jj, Nestlé je prý dobré, jen se nějak neorientuju, jak to budu rozmíchávat… asi teda budu muset koupit nějaké UM? :nevim: něco mám z MM odstříkáno, tak až to spotřebuju… je to věda :roll:
M. :srdce:

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny