Krmení ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 18.08.10 11:04
Krmení ve školce

Ahoj, syn nastupuje 1.zari do skolky, budou mu 2.zari 3roky.
Maly se naji sam,ale hlavne polevka, nebyt bryndaku je vsude. Myslite ze ve skolakach maji bryndaky,nebo ho budou krmit :think: On by jinak byl opravdu hlavne od te polevky mokry.Ja samo chci aby jedl sam,ale pokud nemaji bryndak, tak bych mu ho musela dat sebou do skolky, nebo nevim :think:
Jake mate zkusenosti, nedovedu si predstavit davat denne 2 trika, kdyz by si jedno u obeda zaspinil. Diky

Reakce:
Katˇula
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 18.08.10 11:11

Ahoj, žádný bryndák nedávej. Pak půjdou stejně spinkat a převlečou se do spacího. Přece nechceš aby byl sá s bryndákem. Učitelky mu trochu pomůžou, ale brzy se to naučí sám :palec:

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 18.08.10 11:14
Katˇula píše:
Ahoj, žádný bryndák nedávej. Pak půjdou stejně spinkat a převlečou se do spacího. Přece nechceš aby byl sá s bryndákem. Učitelky mu trochu pomůžou, ale brzy se to naučí sám :palec:

No me to prave prislo divne s tim bryndakem, jeste mame 14dni tak to budem trenovat :wink: Diky

Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 18.08.10 11:16

Já jsem se teď na to ptala přítelovy maminky, když Majdu chválila, jak pěkně jí /půlka polívky v bryndáku/, jestli ve školce ti malí mají bryndáky (pracuje tam). Říkala že ne, ale že jim trošku pomáhají… Myslím, že jsou zvyklí i na větší bryndálky, to se poddá, neboj.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 18.08.10 11:20

stejne bych zpocatku rezervnich tricek par dala - po jidle se stejne prevlekaji na spani, tak bych pobryndane tricko neresila. Neboj, ono se to casem poda… :-D

Anik
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 18.08.10 11:41

ahoj, po jídle se sice převlékají do spacího, ovšem po spaní opět do téhož trička, co měl při obědě, takže řešila bych to rezervním tričkem, to každopádně, a asi bych to řekla i učitelce, oni každému, kdo potřebuje, pomáhají, ale vedou je samozřejmě k samostatnosti, tak jen aby to věděla. Bryndák bych taky nedávala. A jsem přesvědčena, že ve školce se ty děti chovají úúúplně jinak než doma, platí to i o jídle, tak i počítej s tím, že se po pár dnech bude učitelka divit o jakémže „čuňátku“ - bez urážky, mluvíš.
 A.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 18.08.10 12:05

Já se na pobryndané triko ptala přímo ve školce a bylo mi řečeno, že ze začátku to chce, aby měla holka v šatně několik triček. Po jídle jdou spát a pak si vezme čisté, které si v ideálním případě vezme zase ráno atd. Na bryndání jsou prej zvyklí i u starších dětí :lol:

slunik
Závislačka 3695 příspěvků 18.08.10 12:13

Ja maleho brala ze zacatku po obede,takze jsem si ho hned v satne mokreho a spinaveho prevlekla :pankac: Neboj ,casem se to nauci.

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7935 příspěvků 18.08.10 12:16

tak já ten bryndák pro kluka měla, ten plastový a nebyl pořád jak čuňátko když šel ze školky a nebo to pak řešit tím převlíkáním

nozu
Extra třída :D 11764 příspěvků 18.08.10 12:28

u nás ve školce teda bryndáky nevedou. klárka je občas trošku pocintaná i dnes. ale to se dá přežít. on se to velmi rychle naučí, když uvidí ostatní děti. a učitelky jim opravdu pomáhají a radí jak na to. každopádně několik náhradních triček neškodí. my máme za týden spotřeby patery tepláky (kor když chodí každý den na pískoviště) a tak 5-8 triček ;-) takže s tím počítej.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 18.08.10 14:13

Holka chodila pred skolou do dvou statnich skolek a vsude teda bylo v pokynech, aby rezervni obleceni v satnicce mely porad. Takze jestli dam behem zari, rijna o dve tricka vic uz nevadi…

Ja teda davala rezervni puncochace, tricka, ponozky i kalhotky - na doporuceni ucitelky - i predskolacce.
Protoze se muze i nechtene polit, venku si nacvachtat do bot a nehodu (prujem) muze mit i predskolak.

Navic jak tu holky psaly - bryndaji i daleko starsi deti - nase sedmileta se u spaget dokazet zaprasit stejne jako dvouleta…

dagmar10
Závislačka 3799 příspěvků 18.08.10 14:17

Naši Emi taky vyzvedávám hned po obědě a často byla buď v jiném tričku nebo mokrá :lol: Jestli bryndá moc, dej raději 2 náhradní trika a máš klid. Bryndák ne :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >