Reklama

Krnov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 19.01.09 12:28
KRNOV

Ahoj holky je tady nekdo z Krnova :?: :?: :?:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7208 příspěvků 19.01.09 19:16

Věrko myslím, že se tu pár holek najde :wink:

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 19.01.09 19:57

Jo? Tak to by bylo fajn :wink:

kure82
Stálice 99 příspěvků 03.01.12 19:47

já jsem z Krnova

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 03.01.12 21:08

já jsem taky z Krnova

Anes
Kecalka 330 příspěvků 20.01.14 11:51

Zdravím, je tu nějaká maminka z Krnova? Chtěla bych se na něco zeptat… :)

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 20.01.14 11:51

@Anes o co jde?

Anes
Kecalka 330 příspěvků 20.01.14 11:58

@lukresia nejspíš se budeme do Krnova stěhovat, budu shánět doktorku pro dceru mimo jiné :) nemáš tip na dobrou doktorku, co nehrotí očkování? taky by mě zajímalo, jestli se dá v Krnově sehnat bezlepkové zboží, třeba v supermarketu? a restaurace, kde uvaří bezlepkově? :) díky

Anes
Kecalka 330 příspěvků 20.01.14 11:59

A celkově, jak se v Krnově bydlí? ještě jsem tam ani nebyla :)

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 20.01.14 12:05

@Anes chodíme k dr Václavcové, je to známá, ordinuje u sebe v domě a vyhneš se tak čekárně, ale její postoj k očkování neznám, já očkuji normálně…Asi bych obešla místní lékaře a poptala se…Bezlepkové zboží seženeš určitě ve Zdravé výživě a něco málo je snad i v Bille a o restauraci bohužel taky nevím, takže jsem ti moc nepomohla :kytka: snad se ozve ještě někdo jiný

Anes
Kecalka 330 příspěvků 20.01.14 12:09

@lukresia Nevadí, děkuji i za tohle. Vyhnout se čekárně je super :kytka: zksuím se poptat a aspoň budu vědět nějaké jméno.

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 20.01.14 12:10

@Anes tak my jsme spokojení, je to menší město, docela drbárna, ale my si jedem podle svého a okolí neřešíme :nevim: je tu několik školek…vlastně mě nenapadá co napsat :lol:, jukni třeba na stránky města

Anes
Kecalka 330 příspěvků 20.01.14 12:26

@lukresia jaké je tam prostředí - příroda? dcera má rok, takže určitě zavítám na nějaké hřiště nebo i plavání… víceméně jsme samotáři, moc nevyhledávám maminky posedávající na lavičkách :) ale nějakou kamarádku malé budu muset sehnat :)

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 20.01.14 12:34

@Anes příroda je kolem města krásná, my chodíme nejčastěji trasy kolem Cvilína, kolem řeky, jsou tu vyhlídky…hřišt je tu spousta, ted se staví jedno nové, plavání tady je v městských lázních, je tu centrum Racek tam se taky plave…Některé školky mají otevřeno odpoledne a můžeš si jít s malou hrát tam..Mě osobně taky neláká kočárkování ve dvou, nebo nějaké to vysedávání, jsem těžký introvert :mrgreen:

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 20.01.14 12:34

@Anes ahoj, nedá mi to nenapsat, i když nejsem z Krnova. Ale tvoje otázky na prostředí ve mě vyvolaly vzpomínky, mám z Krnova totiž babičku a dědu a trávívala jsem tam každé hlavní i jakékoli jiné prázdniny :hug: Město je to hezké, centrum je útulné, nově spravené, nákupní možnosti hodnotím jako dobré (je tam Hypernova, Kaufland, Lidl i myslím Billa). Zdravá výživa tam bude určitě taky. Pro děti možností hodně (sama mám dvě děti a jezdíme tam doteď a super), jsou tam hřiště, bazén, koupaliště, hezký je výlet na Cvilín (najdi si na netu). Pro dospělé je tam docela moderní kino, hospody. Tak krom částí, které jsou obydlené Romy (ty jsou ošklivé) je to hezké město ;) Jo a dá se jet na Výlet do Polska, a okolná krajina je moc hezká

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >