Kroužky pro děti od 2-3let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 19.01.18 21:52
Krouzky pro deti od 2-3let

Dobry vecer-zajimalo by me:chodite s detmi od 2 -3 let na nejake krouzky event. detske kurzy? Trebas na nejake sportovni/tanec­ni/vytvarne? Jake mate zkusenosti?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15076 příspěvků 19.01.18 21:56

@Ajejda Chodime od 6 mesicu, co by te zajimalo konkretne?

marketak5
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 1 inzerát 19.01.18 21:59

Taky chodime od pul roka, napred cviceni s miminky a od roku a pul cvicenicko, kde jsou ruzen pohybove aktivity, opici draha, atd..nebo plavani je super

beruska9
Extra třída :D 10494 příspěvků 19.01.18 22:01

Jo, chodime na takovy hudebni - „hrani“ na hudebni nastroje (hodne v uvozovkach, dostanou neco, co chrasti, zvonecky a podobne nesmysly a jakoze tim chrasti do rytmu, ale v realu prevazne uplne nahodne :mrgreen: ) a delame takove ty ukazovaci pisnicky a podobne…zacali jsme v 18 mesicich maleho, s vyssim vekem se ten program trosku meni k „narocnejsimu“ a samostatnejsimu. Maleho to hodne bavi :)

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 19.01.18 22:06

@Cuddy No ja mam takovou aktivni holcicku, doma spolu hodne tancujeme a hodne ji to bavi. Rikala jsem si nejaky tanecni krouzek nebo nejake sportovani? Musela bych s ni asi nekam dojizdet…

Hoa Mai
Kelišová 5427 příspěvků 14 inzerátů 19.01.18 22:09

Chodíme od půl roku na plavání a od necelých dvou let na dětskou gymnastiku. Mám dva po tatínkovi sportovně založené a společenské kluky, baví je to.

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 19.01.18 22:09

@Cuddy @beruska9 @marketak5 A kdyz nekam chodite - prijde Vam to pro dite prinosne? Nebo proste „traveni casu“? Diky

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15076 příspěvků 19.01.18 22:11

@Ajejda Prijde mne to prinosne a krouzky peclive vybiram. Treba cviceni jsme zkusili tri, nez jsme byli opravdu spokojeni. Ted jsem lehce rozcarovana z plavani, asi prejdeme jinam.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 19.01.18 22:16

Chodime na Cviceni s detmi - rikanky, pohybove aktivity, jemna/hruba motorika a “opici draha” dle veku ditete. Me to zas tak nebere. Nicmene deti jsou nadsene, hned pak usnou. Milujou to. Navic vidim ze pohybove je to dobre vedene. A ano, nedelaji tsm skoro nic, co bych nevzladla doma. Ale ja tax chodim cvicit i kdyz bych mohla doma…takze za mne je to dobry.

Nejen kvuli cviceni ci rikankam, ale take sicializace atd

mrav
Extra třída :D 11505 příspěvků 19.01.18 22:25

Ahoj, existují mateřská centra. Někde je jen jedno, někde více. Tak třeba v Bruntále jsou Skřítci a Puzzlík, ve Viganticích Pastelka, ve Valašském Meziříčí EMCéčko. Každé toto centrum má svůj program, třeba ve Viganticích muzikohrátky v pátky dopoledne, viz. internet. Dále Montesseri, znakování, třeba i angličtina či ochránci přírody. Jde o to, co tvojemu dítěti vyhovuje. Nebo jen tak si zajít do herniček, příprava na školku s dalšíma dětma, dle rozvrhu někdy i bez přítomnosti rodičů.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15076 příspěvků 19.01.18 22:27

@Ajejda Jinak mne tyto kurzy slouzi jako inspirace, co delat doma s ditetem. Ani mne tak nejde o tech 45 minut cviceni v telocvicne jako o tu studnici rikadel a pohybovych aktivit, co mohu delat s ditetem doma ostatni dny.

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 19.01.18 22:40

@Hoa Mai @Cuddy A jak casto nekam chodite - 1-2×tydne?

zzpet
Kecalka 318 příspěvků 20.01.18 01:17

Chodila jsem se všemi třemi dětmi od půl roku na pohybové aktivity dětí s rodiči, takové to spojení cvičení, říkánek, písniček a jejich pohybové předvádění. Bylo to prima - jednak v tělocvičně měli víc různých pomůcek než my doma, takže to bylo zpestření, navíc jsem oceňovala to množství říkadel a písniček, o které jsem si obohatila domácí repertoár (a přitom se to tam člověku vrylo do paměti tak nějak samovolně a nemusel trávit čas hledáním nových básniček apod.), taky jsme pak doma dělali některé aktivity, které by třeba mě samotnou nenapadly. A osvědčilo se mně to i v tom, že tam děti obvykle ochotně spolupracovaly a naučily se tam i něco víc než jen se mnou (třeba náš nejmladší doma dlouho odmítal zapojit se do nějakého zpívání a říkánek, moc nechtěl nic opakovat, ale po „tetě“ ze cvičení se opičil rád a svoje první říkadla se naučil právě tam). Dcera pak začala už před třetími narozeninami chodit do výtvarného kroužku, protože měla velký zájem o malování, a musím říct, že se u ní i dál rozvinul, později přešla na ZUŠ a projevuje určité výtvarné nadání.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 20.01.18 07:11

Chodila jsem s dcerou na masaze miminek, od roka na hudebne-pohybovy (uvitaci ritual, ukazovaci basnicky, opici draha, pisnicky, rozluckovy ritual). Od dvou let jsme na stejnem miste pridali Miniskolicku (2h bez rodicu, hrani na skolku, deti se znaly z drivejska). Dalsi dopoledne Plavani a Hudebni krouzek (ukazovaci pisnicky, hudebni nastroje, rytmizace). Dcera vsude nadsena, s detmi z krouzku jsme se stykali i soukrome. Vylety v lete vlakem, cukrarny, hriste, navstevy… V lete chodila dcera 1× tydne do soukrome skolky (znala skolku i 1 pani ucitelku z krouzku), aby uplne nevypadla z „rezimu“ a trenovala na skolku. Od zari nastoupila do statni (vozime ji do vesnicke malotridky, 20deti, 2perfektni ucitelky). Od druheho dne chtela i spinkat. Od zari jeste nemarodila. Takze shrnuto = za me krouzky 100% ano! Meli jsme pestry program kazdy den, deti se kamaradily a maminky taky. Aklimatizace na skolku.

Hoa Mai
Kelišová 5427 příspěvků 14 inzerátů 20.01.18 08:09
@Ajejda píše:
@Hoa Mai @Cuddy A jak casto nekam chodite - 1-2×tydne?

1× týdně plavání a 1× cvičení. Mají to kluci zároveň.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama