Syn se začal pokakávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarinka2007
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 16.01.18 23:07
Syn se začal pokakávat

Krásný večer holky vám přeji.
Po delší době jdu opět k vám pro radu. Už jsem vážně zoufalá a nevím co mám dělat.
Synovi jsou 4,5 roku a teď se mi začal pokakávat, kdyby to bylo ve školce, tak bych to třeba chápala, ale on to dělá doma. A není to bohužel že by to byla jen nějaká výjimka. Docela často peru padělané trenky.
Holky, poraďte mi co mám dělat, už jsem přemýšlela i nad psychologem třeba.

Reakce:
lalaláček
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 16.01.18 23:40

Změnilo se něco u vás doma? Třeba i detail, jakože začal spávat sám v posteli.

Lenka_Hal
Kelišová 6329 příspěvků 17.01.18 03:54

Jako moc nebo jen trocha „utece“?

Netopirek
Echt Kelišová 8239 příspěvků 17.01.18 08:11

A to se jako úplně pos. do oblečení nebo jen nestíhá, špatně se utírá?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >