Syn se začal pokakávat

996
16.1.18 23:07

Syn se začal pokakávat

Krásný večer holky vám přeji.
Po delší době jdu opět k vám pro radu. Už jsem vážně zoufalá a nevím co mám dělat.
Synovi jsou 4,5 roku a teď se mi začal pokakávat, kdyby to bylo ve školce, tak bych to třeba chápala, ale on to dělá doma. A není to bohužel že by to byla jen nějaká výjimka. Docela často peru padělané trenky.
Holky, poraďte mi co mám dělat, už jsem přemýšlela i nad psychologem třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1232
16.1.18 23:40

Změnilo se něco u vás doma? Třeba i detail, jakože začal spávat sám v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19497
17.1.18 03:54

Jako moc nebo jen trocha „utece“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16843
17.1.18 08:11

A to se jako úplně pos. do oblečení nebo jen nestíhá, špatně se utírá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 14:44

Tak jdu také požádat o radu. Syn necelý 2,5 roku se několik dní po sobě pokakal. Už moc nevím, jak reagovat, bohužel dneska mi ujeli nervy a dost jsem křičela… Třeba dvacet minut tady preslapuje, že chce kakat a u toho se začíná vztekat, to se snažím motivovat, už jsem zkusila i uplaceni, nechce si za žádnou cenu sednout na nočník a pak už vidím že kaka, samotnému mu to vadí, začne řvát ještě víc, jak zjistí, že to má třeba na noze a já už opravdu nevím jak reagovat, mluvíme o tom, nedokáže mi říct proč :nevim: čůrat chodí na nočník normálně, jinak kakat začal na nočník překvapivě hodně brzy, protože mu to v pline vadilo a teď tohle a vůbec nevím proč, nejsem si vědoma ničeho nepříjemného, co by se mu stalo na nočníku :nevim: děkuji za zkušenosti, kdo řešil něco podobného.

• Citovat
  • Nahlásit
3081
17.9.20 14:49

A co zkusit záchod místo nočníku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 14:55

@ZuzaM to jsem samozřejmě navrhovala a dala jako možnost, ale to nechce vůbec, tam zatím nechce ani čůrat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3081
17.9.20 17:25

Chce to vydržet a po dobrém! Spousta dětí má občas nějaký blok z nočníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat