Ospalost po angíně, je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda89
Nováček 5 příspěvků 09.01.18 17:48
Ospalost po angíně

Maminky, chtěla bych od Vás radu. Minulé úterý jsem byla se synem 4roky u lékaře, diagnóza angína, dostal antibiotika penicilin. Antibiotika zabrala až 5. den do té doby měl stále teploty. Bral jej téměř týden dnes je to přesně týden od začátku angíny a syn je již bez teplot, relativně zdravý, ale je pořád hodně spavý, bledý a nemá moc chuť k jídlu. Dělá mi to starosti, myslíte, že je to normální? Máte někdo podobnou zkušenost? :think:

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 09.01.18 18:07

Jo je to normalni, doplnila bych vitaminy. Probiotika si mu snad davala, kdyz bral atb, jestli ne, zacit brat i to. A nechat ho spat jak potrebuje. Angina je hnus.

Linda89
Nováček 5 příspěvků 09.01.18 18:09

Děkuji za reakci, probiotika jsem dávala a ještě dávám. Poprvé měl takovou nemoc, do té doby měl jen virózy a vždy byl za 2 dny zdráv. Tak z toho trochu plaším.

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 09.01.18 18:20

Po nemoci taková únava být může.. Dávat hodně ovoce, zeleniny, nechat odpočívat, probiotika určitě také dobrá volba.. A bude to dobré. 5. dní horeček dá zabrat.

Ale jestli antibiotika zabrala až 5. den, tak podle mně nezabrala..buď to byla virová angína a nebo to byla bakterie na zvolené antibiotikum nereagující. To už si imunita poradila sama..5. den bývá u viros typické zlepšení. Měl stanovené CRP k potvrzení bakteriální infekce?

kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 09.01.18 18:40

Po antibiotikách bývám unavená hodně, i pár dní po jejich dobrání, to se mi zdá normální. Ale jak je zmíněno výše, zabrat by měla tak do 3 dnů.

Linda89
Nováček 5 příspěvků 09.01.18 18:45

@lekarnicka28 Děkuji, on jeho mladší bratr měl angínu před ním, ten měl potvrzené crp 119, dostal antibiotika injekčně a taky zabrala až 4. den. A když jsem přišla se starším tak se mu doktor jen podíval do krku a konstatoval také angínu, že ji chytil od brášky a právě jsme dostali ten penicilin. Tak nevím, dnes jsem tam pro jistotu volala a objednala staršího na odběr krve aby mám nechali udělat krevní obraz, krev mu odeberou příští týden v úterý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >