Reklama

Kdo máte dítě s mentální retardací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 17.01.18 18:40
Kdo máte dítě s mentální retardací?

Dobrý den, mám možná zvláštní dotaz, ale zajímají mě vaše zkušenosti, kdo máte dítě s mentální retardací, jak se projevovalo cca kolem 3 roku? Samozřejmě pište anonymně. Děkuji

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 17.01.18 19:22

TMR a kolem tří let jako zhruba devítiměsíční.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 19:30

LMR třetí rok zhruba jako druhý, to bylo takové vyrovnane období, pred tim a potom byli odchylky znatelnejsi

mau-mau
Závislačka 3168 příspěvků 17.01.18 19:37

Nemluvila, řekla 3 slova, horší hrubá i jemná motorika. Porozumění řeči se jevilo docela dobré, tak jsem ještě věřila pohádkám, že to dožene. Máme poškozený mozek při operaci, takže DMO a ADHD. Ve třech letech měla vývoj asi tak na rok a půl :think:

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 17.01.18 20:39

STMR,..ve 3 letech byl jak roční..k tomu nemluví. Mentalni retardace je díky autismu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 01:11

Syn má LMR ve 3 letech nemluvil nekreslil chodit začal kolem 16 měsíce

werajs
Kecalka 113 příspěvků 05.05.18 13:43
@Malike píše:
STMR,..ve 3 letech byl jak roční..k tomu nemluví. Mentalni retardace je díky autismu.

a. muzu se zeptat kolik ma syn ted?

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 14.05.18 13:12
@werajs píše:
a. muzu se zeptat kolik ma syn ted?

5 let

werajs
Kecalka 113 příspěvků 14.05.18 21:27
@Malike píše:
5 let

dekuji dcera uz 9.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >