krvácení

Anonymni
21.7.07 10:34

krvácení

Ahoj holky,
prosím vás o vaše rady a zkušenosti, co by mohlo znamenat:
Už 4 den krvácím ( jsem 7tt) čirou krví s kousky sraženin. Mám neschpenku, ležím, na UTZ mimi zatím v pořádku. Nevíte, co tomůže znamenat? Hematom to asi nebude, ten se čistí tmavou krví…
Děkuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4419
21.7.07 10:52

Ahoj anonymní,

a kdy jsi byla naposledy na UTZ??? No já nevím, ale krvácet čirou krví není asi moc dobré :? . Byla jsi u DR????? Určitě bych se sebrala a okamžitě jela na gyndu na pohotovost!!!!!!!!!!! Špinění bývá v začátku časté a většinou o nic nejde, ale jakmile je čirá krev, fofruj na pohotovost!!!! Dobrá rada z vlastní zkušenosti :cry: :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.07 11:02

byla jsem tam právě, když to začalo a mimi bylo ještě v pořádku, ale dr. mi nic neřekl, tvářil se divně a nařídil mi klid na lůžku. Už krvácím méně, ale i tak… na kontrolu jde v pondělí. Boím se…

• Nahlásit
  • Citovat
4419
21.7.07 11:07

Tak to bych se asi bála taky. Jestli už krvácíš méně, snad je to dobré znamení. Ale pokud máš možnost, jela bych si k večeru pro jistotu na tu gyndu. Budeš mít klid. Když jim řekneš oč jde, vyšetří tě a udělají zrovna i UTZ, nečekala bych do pondělí. Krvácet takhle 4 dny je fakt dlouhá doba. Já bych jela takhle, budeš mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
21.7.07 11:13

Jo a rozhodně by se mi nelíbil přístup doktora. Když tam přijdeš s takovýmhle krvácením, nic ti k tomu neřekne, pošle tě domů a máš přijít až za tolik dní 8O :? !!?? To je fakt síla. Když jsem já měla obdobný problém u Honzíka, jen s tím rozdílem, že jsem jen silně špinila a nekrvácela, tak jsem chodila denně na UTZ, aby měli jistotu, že je vše OK. Nenech si to líbit. Běž si tam a nech se prohlédnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.07 11:22

On mi právě řekl, že mám přijít až ve středu, ale já jsem poprosila kamarádku, která má známou na gyn., aby mi to u ní vyjednala už na pondělí… Packo, myslíš,upřímě, že jde o potrat? Nebo zalk. těh.? Dr. mi řekl, že to krvácení - podle UTZ - se zatím!netýká mimča, že je někde mimo, ale co to je a proč to je, to mi neřekl. Ale řekl, že riziko je velké.

• Nahlásit
  • Citovat
6545
21.7.07 11:28

Anonymní, může se klidně jednat o nějaký hematom, nebo jsou ženy,které mají „ms“ na začátku těhotenství (kolikrát ani neví, že jsou těhu).

Pro klid duše (kor při čerstvé krvi) bych zajela na pohotovost. Je víkend, takže bych nečekala do večera.

Dal ti doktor nějaké léky na podporu těhu a něco na krvácení? Když budeš vědět, že je mimi OK, tak na krvácení a špinění se dá koupit ascorutin.

Držím palečky a dej určitě vědět

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
21.7.07 11:33

Nemyslím si nic, pokud ti řekl, že to krvácení nesouvisí s těhu, mohl tam najít i ten hematom, kdo ví.

Jak píše Gabi, sjeď si navečer na pohotovost, nečekej do pondělí. Tam ti udělají UTZ a budeš mít klid na duši. Jo???? Pak dej vědět.

Držím http://www.sirmi.ic.cz/smajl/59.gif a budu na tebe myslet, všechno bude OK http://www.sirmi.ic.cz/smajl/26.gif, ale zajeď si tam jo?? A pak nám napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.07 11:35

Dal mi ascorutin a další vitamíny, injekci.. Gabi, myslíš, že jde o potrat? Sražená krev… Ale žádné bolesti nemám…

• Nahlásit
  • Citovat
6545
21.7.07 11:53

Já nejsem doktor a nevidím to, abych to zhodnotila. Opravdu bych nelenila a zajela na pohotovost hned.

Ale sraženiny můžou být právě ten hematom odcházející klidně.

Nechci tě vystrašit, ani ti dávat falešné naděje. Tady se dá říct jediné. POkud si nejsi jistá,j eď. Než se zbytečně stresvoat do pondělka. Ale když ti dal i nějaé léky, tak si myslím, že to nemusí být potrat…

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
21.7.07 12:10

Ahoj, pokud to po Ascorutinu nezmirnilo, tak jed na pohotovost. Aspon, tohle mi kdysi doporucoval muj doktor pri krvaceni v prvnim tehu.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
21.7.07 12:50

Ahoj,
ja jsem take krvacela v 7tt - a bylo to tak silne a byla to cervena krev, ze jsem si myslela, ze je to potrat a ani jsem do nemocnice jet nechtela, ale pak me manzel premluvil. No a v nemocnici sice rekli, ze krvacim orpavdu hodne, ale ze to je hematom. Dostala jsem Ascorutin, pak jeste nejake prasky, ale jiz si nepamatuji jak se jmenovali a nechali si me v nemocnici. Krvaceni postupne ustavalo a treti den to jiz bylo dobre a pustili me domu. No ated mam temer 10ti mesicni mimi.
Takze to potrat byt nemusi, ale opravdu bych radsi nekam zasla - jistota je jistota.
Docela se divim, ze te hned neposlali do nemocnice. Ja kdyz jsem tam lezela tak tam bylo spoustu holek s timto problemem.
Moc drzim palce at je vse OK.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
21.7.07 12:57

ahoj, jak rikaji holky, kdyz to v absolutnim klidu s ascorutinem neprestalo, na pohotovost zajed. aspon budes mit klid.
ja jsem mela tenhle problem ve 12tt, ptali se me prave, jestli tam mam i srazeniny, a kdyz jsem rekla ze jo, nechali si me v nemocnici. za par dni se to uklidnilo, mela jsem leky jak na krvaceni, tak na udrzeni tehu - ascorutin, duphaston a utrogestan. a kvuli bolestem injekce prothazinu.
jo, nemusi to byt jen z hematomu, muze krvacet i cipek, ktery je v tehu prekrveny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama