Krvácení a slábnoucí tt

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 16:45
Krvaceni a slabnouci tt

Ahoj holky, jdu si pro rady a doufam, ze i pro nejaky povzbudivy pribeh :oops: v kvetnu jsem samovolne potratila cca v 6 tt bez kyretaze, probehla jedna ms a mela jsem pozitivni silici tt, ale ted ve stredu (ms mela byt minule utery) jsem zacala krvacet cerstvou krvi, ne moc ale ani malo. Dr. na utz nic nevidel, dal mi gynprodyl a ascorutin a pry se uvidi pristi tyden. Ale testy mi slabnou, je mozne, ze by se i presto povedlo a nejak to to mimco zvladlo? Prvni foto testy minuly tyden, druhe foto testy ted

Příspěvek upraven 02.08.19 v 16:52

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 02.08.19 16:47

Tak vzhledem k těm testům bych to moc pozitivne neviděla

marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 16:51

@Tichošlápek no hlava mi rika to same, ale vnitrne si tak nejak porad myslim, ze tam je. U toho predesleho potratu jsem to citila hned, ze to je pruser :oops:

kaiserin
Kecalka 268 příspěvků 02.08.19 17:02

Ahoj, stalo se mi minulý týden. Naprosto necekane těhotenství před 4.IVF. Bohužel, ve středu hezky pozitivní test, ve čtvrtek podobný a spineni a v patek zeslabl a krvácení. Asi nejlépe by se to poznali z krve, ale spis bych počítala s tím horším. Držím palce!

marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 17:05
@kaiserin píše:
Ahoj, stalo se mi minulý týden. Naprosto necekane těhotenství před 4.IVF. Bohužel, ve středu hezky pozitivní test, ve čtvrtek podobný a spineni a v patek zeslabl a krvácení. Asi nejlépe by se to poznali z krve, ale spis bych počítala s tím horším. Držím palce!

To me mrzi, je to hrozne. Ale tak aspon dobre, ze jde otehotnet i bez ivf ne? Ja jdu k doktorovi pristu tyden na kontrolu a krev, tak uvidim. Jen jsem chtela zjistit, jestli se to treba nekomu nestalo a tehotenstvi vydrzelo. Praveze nekrvacim nejak moc, minule to teda bylo o dost silnejsi…

Markéta80
Hvězda diskuse 45895 příspěvků 02.08.19 17:06

@marina31 dobře to nevypadá :? Ted ty testy mají být jasně pozitivní :?. Jsou slabší než před týdnem :?

kaiserin
Kecalka 268 příspěvků 02.08.19 17:08

@marina31 Krvácení bych neviděla jako extrémně špatný znak. Spíš ty slabnouci testy…A krev ti nabírali minule?
Ono to bylo u nás spíš náhoda, takže pokračujeme v ivf plánu, ale díky :)

marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 17:12

@kaiserin tak ale to je pozitivni nahoda ne? Nestalo by za to to jeste zkusit? Krev mi nebral, rikal, ze na utz neni vubec nic videt, ze me zkontroluje ten pristi tyden. Asi me tomu nechtel zase vystavovat, minule jsem chodila na krev snad sestkrat a nedopadlo to, tak me posle az by bylo asi po vsem, jestli jsem se vycistila :nevim:

kaiserin
Kecalka 268 příspěvků 02.08.19 17:52

@marina31 To zas chápu, že tě nechtěl stresovat ještě krví, no. V tom případě nezbyde, než vyčkat a určitě to vyjde brzy znovu!
(u nás to nemá cenu zkoušet přirozeně, ale to by bylo na dlouhý povídání :))

karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 02.08.19 17:58

Teď bys už měla mít na testu dálnice. Takže to bohužel nejspíš nevyšlo.

marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 17:58

@kaiserin ono nikdy nic neni defitivni, o tom bych nohla vykladat. Nemohla jsem strasne dlouho otehotnet, nekolik let. Pak mi kamoska rikala, ze nejaka jeji znama otehotnela po kontrolni laparoskopii, tak jsem tlacila na doktora, aby me tam taky poslal, zaver byl rozsahla endometrioza, promar v nemocnici mi rikal, ze nema vubec smysl to zkouset a mam jit na umele. Muj doktor mi na kontrole rekl to same, ze ta operace odhalila opravdu rozsahla loziska endometriozy a ze mam jit co nejdriv na umele, kdyz mam to telo profoukle z laparky. Rekla jsem mu, ze si dam mesic cas a v tom mesici jsem otehotnela prirozene. A ackoli mam nekolik diagnoz, ktere mi mely delat neplechu v tehotentsvi, tak jsem nemela jediny problem. Ted uz je to teda jina pisnicka:see_no_evil:

marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 18:00

@karkarka no jeste bych nemusela, ale vzhledem k tomu, ze jsem mela tlustou carku a ted slabou, tak to asi bude konec. Ale to bych si v diskuzich nesmela cist, jak muze jit o zanik dvojcete apod. :)

Merykara
Kecalka 471 příspěvků 02.08.19 18:34

Pozor na stagnujici tehotenske testy a taky pokud to tehotenstvi porad citis a na ultrazvuku nic neni videt. Ja jsem mela takhle mimodelozni a taky jsem spinila a krvacela a testy silily a slably jak se jim zachtelo. Nechci strasit, jen je to moznost, na kterou je treba myslet. Rado to praska kolem 8.tt. Drzim pesti at ti to dobre dopadne :hug:

marina31
Kecalka 111 příspěvků 02.08.19 18:40

@Merykara tato moznost me taky napadla, ale predpokladam, ze to si doktor pohlida.

marina31
Kecalka 111 příspěvků 05.08.19 14:38

Takze dneska utz, nic tam nebylo, doktor rikal, ze to bylo jen chemicke, pro jistotu vzal krev, ale predpokladam, ze tam nic nebude. Rikal, ze mam radeji tri mesice pockat, az se dam dohromady, to se mi ale moc cekat nechce :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama