Těhotná přes menstruaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
psajka
Povídálka 41 příspěvků 30.07.19 20:30
Těhotná přes menstruaci

Ahoj holky, pár podobných témat jsem tu našla, ale pamatuju si na svoje testování, jak jsem byla ráda za každý další příspěvek a ujištění, že na světě se může stát vlastně cokoliv :D takže k věci… Dlouho nám to s partnerem nevycházelo, přes 2 roky jsem se s mojí gynekoložkou snažila srovnat cyklus po vysazení antikoncepce a otěhotnět. Když už docházely nápady a síla i jí, mluvili jsme už celkem otevřeně o umělém oplodnění, které jsme tak předběžně s partnerem naplánovali na září 2019. Žádný problém nenašla gynekoložka na mé straně, všechno vypadalo tak, jak mělo (až na ty různě dlouhé cykly) a partner měl spermiogram taky dobrý. Protože jsem cykly měla ale opravdu různé (od 23 do 35 dní), nějaké v uvozovkách zpoždění už mě nerozhodilo. Za ty téměř 3 roky jsem načurala na tolik těhotenských testů, že jsem to radši ani nepočítala :roll: Takže teď, když nepřišly měsíčky v červenci, jsem to opravdu neřešila. Když to ale nepřicházelo týden a ani žádné premenstruační bolesti nebyly, zkusila jsem poslední těhotenský test, co jsem měla doma. A BUM! Ihned čára jako blázen a až za chvíli se objevila i ta kontrolní. Tak volám gynekoložce, že potřebuju ihned na kontrolu… Objednala mě samozřejmě až za týden, což bylo k nevydržení. A na ultrazvuku mi řekla, že to vůbec neni pártýdenní mimčo! Řekla mi rovnou 10+3tt :nevim: A že mi přes to přešla mentruace, nebylo mi ani náznakem doteď špatně, nezvracela jsem, neměla jsem chutě a zhubla jsem? Příroda je všemocná čarodějka, vůbec to nechápu. :nevim: Takže holky nezoufejte, stát se opravdu může cokoliv :srdce: Držím palce!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 30.07.19 20:38

Krasne, gratuluji :pankac: :dance: :srdce:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 30.07.19 20:39

@psajka Vidíš, máš za sebou čekání na srdíčko a začátky. Gratuluju :kytka: A hodně štěstí na screeningu a dál :mrgreen: :srdce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 30.07.19 20:54

Poslední těhotenství jsem zjistila ve 12 tt, ms jsem měla pravidelnou až do náhodného zjištění. :lol:

Gratuluji :kytka:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 30.07.19 21:28

Gratuluju :kytka: :)

Sam17
Stálice 51 příspěvků 30.07.19 21:43

Gratuluji :)

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.07.19 07:00

Gratuluji :potlesk: :kytka:

Moje mamka když mě čekala měla normálně do 3.mesice menstruaci a myslím si, ze jsem v pohodě a nějak mě to nepoznamenalo :D

Jinak já teď řeším asi něco podobného, ms jsem měla opozdenou o 3.dny vždy ms přesně 30DC (test negativní) ms proběhla nějak krátce - krvácení cca 3.dny slabší a pak špinění :oops: dnes jsem 22DC a řekla bych tak týden až 14.dnů je mi špatně od žaludku, o víkendu z ničeho nic zvracení. Tento měsíc jsem ani nějak nepozorovala ovulaci. Jsem unavená a tak nějak bez nálady, včera se mi zdálo, ze jsem těhotná :D a ve snu jsme viděla i obrázek z UTZ :oops: tak jsem nějak o tom začla i přemýšlet - v pátek jdu na preventivní kontrolu tak uvidíme co řekne. Sice nevěřím, ze bych byla těhotná ale i zázraky se dějí :srdce: :dance:

Teene
Nováček 6 příspěvků 01.08.19 00:30

Ahojky holky, chtěla jsem se Vas zeptat na názor.. V červnu jsem prodělala laparoskopii cysty. Po šestinedělí jsme na to '' hupsli'' :lol: což bylo 4 dny před MS. Menstruace normálně přišla a včera po 13 dnech od styku jsem našla na testu ducha. Je možné být těhotná a mít jen ducha. Nebo je něco špatně? Podotýkám, že už mimodelozni mám jednou zasebou, tak se bojím, zda-li to není stejný průběh. Přikládám fotku testu, ale v reálu je lépe čárka vidět.

Petisek89
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 01.08.19 02:59

@Teene na 13 dnu od styku je to pekny duch. Pravdepodobne byla ovulace tesne pred MS, tak muzes byt treba 12dpo a to by sila odpovidala. Zkus dalsi test za 2 dny a preji at sili :palec:

Teene
Nováček 6 příspěvků 01.08.19 12:52

Petisek89
Tak bohužel, byl to vadný test. Dnes jsem byla na hcg a je negativní :). Takže se budeme snažit dále. A děkuji :)

psajka
Povídálka 41 příspěvků 01.08.19 20:59

@petula.bir
Budu na tebe moc myslet, ať je to to vysněné těhotenství :srdce: Zázraky se dějí a většinou ve chvíli, kdy už je nečekáš :) dej pak vědět, jak jsi dopadla!
@Teene
Cystama jsem si taky prošla, kvůli tomu mi vlastně gynekoložka nasazovala na úplným začátku antikoncepci… Takže neměj strach. Ale měj doma vždycky radši víc testů různých značek - z vlastní zkušenosti :D mě třeba takhle Mamatest do proudu moči několikrát ukázal slabou pozitivitu, ale těhotná jsem nikdy nebyla :roll:

Teene
Nováček 6 příspěvků 04.08.19 23:41

@psajka já s tím spodkem bojuji už dlouho. Když si myslím, že by To mohlo vyjít, tak mám buď cystu a nebo zpožděnou MS. Před dvěma lety jsem měla i mimodelozni tehu, takže už to tak nějak vzdávám. Ale jsem optimista. Teď se budu vdávat a ono to třeba přijde zrovna, když to budu nejméně čekat. Ale tím jsem chtěla říct, že nejsem fanaticka. Jen by nás už tehu těšilo. Už mám kluka velkého a chybí mi to staráni se zase o ratolest. :)

psajka
Povídálka 41 příspěvků 05.08.19 10:33

@Teene
Tak to je supr, ze uz mas mimco jedno doma… Pro me to bylo a doted je durt sileny, nechtela jsem se srovnat s tim, ze bych jednou nemohla mit deti vubec :,( budes se vdavat? to moc gratuluju! Myslenky budou jinde a treba se prave v tom okamziku, kdy to budes nejmin cekat, zadari ;)

Teene
Nováček 6 příspěvků 05.08.19 16:20

@psajka Právě že už je mimcu 11 let a chtěla bych ještě jedno. A vysněnou holčičku :) Ale i kdyby to byl kluci, hlavně, když to bude zdravé. Otěhotněla jsem poprvé v 21 letech a vůbec jsem to netušila do 2 měsíce. Teď když to chci, tak je to obtížné. Ty už máš děti, nebo snažíš? ;)

psajka
Povídálka 41 příspěvků 05.08.19 17:45

@Teene
Jo tak to uz mimco neni, to mas pravdu :D me je 27 a decko bych brala uz spoustu let, jen to neslo… Ted snad (tukam na zuby!)! Zitra mam prvni screening, tak snad to dopadne vsechno dobre, kdyz jsem na to taky prisla nahodou v desatem tydnu :roll: :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama