Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj,
ve 12.tt jsem začala v pátek v noci krvácet(6.1.) jasnou krví, hned jsem jela do nemocnice, kde si mě nechali do pondělí. Na zastavení krvácení mi píchli dicynone, krvácení přešlo, ale dodnes špiním, chodím každý den na injekce, na ko a UTZ. Mimčo je v pořádku, roste, srdíčko buší a je i docela akční. Ale nezjistili mi stále z čeho to krvácení je
Mám strach aby vše dopadlo dobře
. Je tu některá mamina, těhulka, která si tímto taky prošla?
já takhle začala druhý trimestr
taky se nepřišlo, čím to bylo, jasné krev jako při MS, byla jsem v nemocnici 2 dny,dostala jsem ascorutin a klid a asi další dva dny jsem špinila, pak to naštěstí přešlo, držím palce ![]()
Ahoj, já začla šíleně krvácet v 10tt, doktoři mi nedávali šanci na udržení těhu, téměř už jsem byla na operačním sále..krvácení pak ustalo, ale špinila jsem až do 25tt!Ze začátku se taky nevědělo proč krvácím, později se na utz objevil jakýsi prostor vyplněný tekutinou, byl to obrovský hematom ![]()
Ale zvládli jsme to a dnes máme doma skoro 3týdenní naprosto zdravé miminko ![]()
Určitě to bude dobré, pokud miminko roste, srdíčko bije a celkově mimi prospívá, bude to v pořádku!Moc držím palečky!
Dobře, že jsi takhle pořád pod kontrolou ![]()
Ahoj,měla jsem něco podobného ve 14 týdnu.Najednou docela silné krvácení jasnou krví.Už jsem předtím krvácela ve 4 a 7tt a vždycky to bylo z děložního čípku,takže jsem akorát dostala ascorutin a musela jsem doma ležet.Krvácení trvalo skoro dva dny a pak jsem ještě jeden den špinila.Nyní jsem už ve 35 týdnu,takže to dopadlo dobře.Moc držím palce,ať už nejsou žádné komplikace a mimi je v pořádku ![]()
Ahoj maminky čekatelky, i já se připojím svojí troškou do mlýna.. Jsem ve 13. týdnu, přesně 12+4, a před dvěma dny jsem zakrvácela jasnou krví.. Od té doby jen špinění… co vám mám říkat, nervy jako špagáty.. Tak jsem si dnes udělala výlet večer do nemocnice aby mě projistotu zkontorovali. Mimčo je v pořádku, mlelo se, srdíčko tlouklo (z čehož jsem měla největší strach), hematom nenalezen, zřejmě prasklá žilka. Doporučili mi hodně klidový stav, ležet, 3× denně 2 kousky Ascorutinu. Tak zase zalehnu, a budu se klidnit… přeji všem hezký večer, a pokud má některá z vás pochybnosti, jeďte se do nemocnice nechat překontrolovat a na nic nečekejte, ušetříte si tím spoustu nervů!! ![]()
Dobrý den, zjistili mi hematom 4cm, jsem 9tt těhotná. Od včera země vytèka hnědo červený hlen, vite někdo co to znamená máte zkušenost? Předem dekuji.