Krvácení během braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamilionka
Nováček 1 příspěvek 02.03.17 14:29
krvácení během braní antikoncepce

Ahoj,
dva měsíce beru teď antikoncepci softine a byla bych s ní celkem spokojená, kdybych tak často nekrvácela a netrpěla bolestmi břicha. Nevím co s tím. Týden dobrý, pak zase týden krvácim… teď momentálně už přes 14 mám menstruaci. Chtěla bych vědět, jestli je možné, že to takhle na začatku může být, než se tělo hodí do nějakého cyklu a zvykne si, a nebo jestli změnit radši úplně prášky. Jsem z toho celkem na nervy a nemám z antikoncepcemi zkušenosti, tak si nejsem jistá, jak to chodí. Děkuju za všechny rady nebo názory ????

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20656 příspěvků 02.03.17 14:45

Nepíší náhodou v příbalovém letáku, že první tři měsíce se mohou takové věci dít? V prášcích, které jsem brala já to bylo.

stinga
Závislačka 4193 příspěvků 6 inzerátů 02.03.17 14:56

@Kamilionka já jsem měla Sunyu a ty první 3 měsíce byly hrozné, co chvíli krvácení, hrozně siln á a dlouhá MS, pak se to spravilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >