Krvácení během braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamilionka
Nováček 1 příspěvek 02.03.17 14:29
krvácení během braní antikoncepce

Ahoj,
dva měsíce beru teď antikoncepci softine a byla bych s ní celkem spokojená, kdybych tak často nekrvácela a netrpěla bolestmi břicha. Nevím co s tím. Týden dobrý, pak zase týden krvácim… teď momentálně už přes 14 mám menstruaci. Chtěla bych vědět, jestli je možné, že to takhle na začatku může být, než se tělo hodí do nějakého cyklu a zvykne si, a nebo jestli změnit radši úplně prášky. Jsem z toho celkem na nervy a nemám z antikoncepcemi zkušenosti, tak si nejsem jistá, jak to chodí. Děkuju za všechny rady nebo názory ????

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 02.03.17 14:45

Nepíší náhodou v příbalovém letáku, že první tři měsíce se mohou takové věci dít? V prášcích, které jsem brala já to bylo.

stinga
Kelišová 5149 příspěvků 3 inzeráty 02.03.17 14:56

@Kamilionka já jsem měla Sunyu a ty první 3 měsíce byly hrozné, co chvíli krvácení, hrozně siln á a dlouhá MS, pak se to spravilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >