Reklama

Krvácení během braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamilionka
Nováček 1 příspěvek 02.03.17 14:29
krvácení během braní antikoncepce

Ahoj,
dva měsíce beru teď antikoncepci softine a byla bych s ní celkem spokojená, kdybych tak často nekrvácela a netrpěla bolestmi břicha. Nevím co s tím. Týden dobrý, pak zase týden krvácim… teď momentálně už přes 14 mám menstruaci. Chtěla bych vědět, jestli je možné, že to takhle na začatku může být, než se tělo hodí do nějakého cyklu a zvykne si, a nebo jestli změnit radši úplně prášky. Jsem z toho celkem na nervy a nemám z antikoncepcemi zkušenosti, tak si nejsem jistá, jak to chodí. Děkuju za všechny rady nebo názory ????

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 02.03.17 14:45

Nepíší náhodou v příbalovém letáku, že první tři měsíce se mohou takové věci dít? V prášcích, které jsem brala já to bylo.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3466 příspěvků 10 inzerátů 02.03.17 14:56

@Kamilionka já jsem měla Sunyu a ty první 3 měsíce byly hrozné, co chvíli krvácení, hrozně siln á a dlouhá MS, pak se to spravilo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama