Krvácení mimo cyklus, bolest podbřišku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 10:48

Krvacení mimo cyklus bolest podbrisku

Ahoj holky, neco jsem si ruzne precetla ale i tak se chci zeptat, krvaceni mimo cyklus? Svetle cervena krev, bolest v podbrisku jako pri MS …telefon mi ukazuje ze od zitra mam plodne dny…ale ze by to melo spojitost? Na gynde sem byla mesic zpet, takze snad zadne vazne veci by to byt nemely…mate nekdo zkusenost jestli to muze byt ovulacni krvaceni? neni to vytok je to slabsi ms ale svetle cervene barvy ale spis me zarazi ta bolest bricha moc dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20881
7.11.21 10:58

V první řadě vyhod telefon ten tvoje tělo nezná. To je na tobě. Někdo ovulaci cítí, jiný ne.

Krvácení mimo cyklus může mít x příčin, hotnony6, cysta, může to být ovulace, případně uhnizdeni. Jednu epizodu bych asi neřešila. Uvidíš další cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.11.21 11:06

@P4ja ten telefon sem myslela tak ze si tam zapisuju ms a tim mi to pocita i,,plodne dny” a vzdycky mi chodi upozorneni…to je jasne ze se tim neridim ale napsala sem to jako ze by to mohlo mit souvislost…ovulaci sem v zivote parkrat poznala ale tohle sem jeste nemela tak sem se zeptala… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20881
7.11.21 11:19
@Lenny1011 píše:
@P4ja ten telefon sem myslela tak ze si tam zapisuju ms a tim mi to pocita i,,plodne dny” a vzdycky mi chodi upozorneni…to je jasne ze se tim neridim ale napsala sem to jako ze by to mohlo mit souvislost…ovulaci sem v zivote parkrat poznala ale tohle sem jeste nemela tak sem se zeptala… :roll:

Jenomže telefon nepočítá tvoje plodné dny. Ty můžeš mít úplně někdx jinde. To je jen nějaká obecná pravděpodobnost a průměr. Ale tvůj cyklus může být úplně jiný jinak nahoře jsem psala možné příčiny. A tělo není stroj a vyvíjí se Může to být jednorázová záležitost. Uvidíš příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
7.11.21 11:22

Ja jsem nekolik let mivala ovulacni krvaceni. Vzdy od pulky cyklu do MS. Poprve to bylo ruzove spineni. Ale kazdy dalsi cyklus se krvaceni zesilovalo. Doslo to do faze, kdy jsem krvacela 3 tydny v mesici menstruacni intenzitou. Zacatek MS jsem poznala podle MS bolesti. Pri ovulaci jsem navic omdlevala. Takze jsem si s ohledem na cyklus domlouvala i pracovni schuzky :zed: Gynekolozka mi to neverila. Az jsem k ni jednou musela s nejakym problemem mezi ovulaci a MS, tak se zdesila a zacala to resit.

To pobolivani v podbrisku muzou byt ovulacni bolesti. Mela jsem je od 2. porodu do 3. otehotneni.

Ale taky to muze byt neco jineho. Pockej par cyklu, jestli se to bude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.11.21 13:36

Mám to takhle už několik let, stává se mi to tak cca 4× do roka, vždy dvanáctý až osmnáctý den po začátku MS bolest a tlak v podbřišku a pár dní slaboučké krvácení. Na gyndě vše ok, prý ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 18:34

Noo ja mam jeste zanet mocaku tak mozna jestli to k tomu…ale to sem nikdy neslysela ze by spolu souviselo kazdopadne moc dekuji za zkusenosti:)

• Citovat
  • Nahlásit
1208
7.11.21 19:09
@Anonymní píše:
Noo ja mam jeste zanet mocaku tak mozna jestli to k tomu…ale to sem nikdy neslysela ze by spolu souviselo kazdopadne moc dekuji za zkusenosti:)

Zanet mocaku muze zpusobovat tu bolest v podbrisku, to je velmi pravdepodobne vysvetleni. Ale krvaceni nezpusobuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 19:15

@Janča6 ale ovu test negativni…no uvidi se :) moc dekujii

• Citovat
  • Nahlásit
1208
7.11.21 19:43
@Anonymní píše:
@Janča6 ale ovu test negativni…no uvidi se :) moc dekujii

Proti te bolesti pri zanetu mocaku doporucuji kapky Spasmophyt. Doktori je casto neznaji, doporucili mi je v lekarne. Je to zazrak, zaberou do 30 minut a pusobi par hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
7.11.21 19:44

A ovu test je pozitivni nejakou dobu pred samotnou ovulaci, ne? Uz dlouho ovulaci neresim, tak uz si to presne nepamatuju :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 19:48
@Janča6 píše:
Zanet mocaku muze zpusobovat tu bolest v podbrisku, to je velmi pravdepodobne vysvetleni. Ale krvaceni nezpusobuje.

Tak, mě taky léčili na zánět močového měchýře. Měla jsem také krev, původně si praktik myslel, že je v moči. Dokonce mně s tím poslali i na urologii a na všemožná vyšetření. Ale nakonec to byl gynekologický problém. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1208
7.11.21 19:57
@Anonymní píše:
Tak, mě taky léčili na zánět močového měchýře. Měla jsem také krev, původně si praktik myslel, že je v moči. Dokonce mně s tím poslali i na urologii a na všemožná vyšetření. Ale nakonec to byl gynekologický problém. :think:

No popravde ja to ovulacni krvaceni mela poprve zrovna pri vstupni lekarske prohlidce pri nastupu do zamestnani :D Tehdy se doktorka vydesila a poslala me na urologii. No a ja ji za par hodin volala, ze jsem zjistila, ze to je gynekologicke, takze jsem na urologii nesla :mrgreen:

Ale se zanety mocaku jsem si take uzila svoje. Takze zalezi, jestli zakladatelku boli pri curani. Pokud ne, tak bych rekla, ze nema zanet mocaku, ale ta krev v moci je gynekologickeho puvodu. Pokud ma skutecne zanet mocaku, tak ty bolesti v podbrisku muzou byt jim zpusobene. Me pri zaneti mocaku bolelo curani a k tomu jsem mela neustalou bolest v podbrisku, ze jsem kvuli ni ani nemohla usnout za celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 20:14

@Janča6 noo takhle to napisuuu asi cele :) 26.10 mi skoncila MS..pak 31.10 sem mela sex :lol: ….a rano druhej den sem se probudila uz se silenym tlakem v brise jako mocaku…strasne neprijemny chodila sem furt curat a vzdycky ten pocit ze to neni vse …pridala se unava takovy to jak kdyz na vas neco leze…nepalilo me to ale spis silenej tlak dole a takovy tlaceni a nutkani neprijemny…dala sem tomu tri dny a furt des tak sem sla k obvodni a ta mi udelala test z moci a vysledek ze mam v moci krev takze antibiotika…no a dneska sem se vzbudila a a krvacela sem spise na papire a svetle cervena krev…ale z moci to neni myslela sem si ze sem to zas dostala ale to neni…ta krev je svetla a je ji malo…no a uz slabne…takze tezko rict asi jak vsichni pisete uvidim co bude nasledovat…ale ja se tady na tehlech strankach hodne inspiruju ruzne ctu i ty vase pribehy a tipy takze me napadlo sem napsat… :srdce: dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 20:44
@Janča6 píše:
Tak, mě taky léčili na zánět močového měchýře. Měla jsem také krev, původně si praktik myslel, že je v moči. Dokonce mně s tím poslali i na urologii a na všemožná vyšetření. Ale nakonec to byl gynekologický problém. :think:
@Anonymní píše:
@Janča6 noo takhle to napisuuu asi cele :) 26.10 mi skoncila MS..pak 31.10 sem mela sex :lol: ….a rano druhej den sem se probudila uz se silenym tlakem v brise jako mocaku…strasne neprijemny chodila sem furt curat a vzdycky ten pocit ze to neni vse …pridala se unava takovy to jak kdyz na vas neco leze…nepalilo me to ale spis silenej tlak dole a takovy tlaceni a nutkani neprijemny…dala sem tomu tri dny a furt des tak sem sla k obvodni a ta mi udelala test z moci a vysledek ze mam v moci krev takze antibiotika…no a dneska sem se vzbudila a a krvacela sem spise na papire a svetle cervena krev…ale z moci to neni myslela sem si ze sem to zas dostala ale to neni…ta krev je svetla a je ji malo…no a uz slabne…takze tezko rict asi jak vsichni pisete uvidim co bude nasledovat…ale ja se tady na tehlech strankach hodne inspiruju ruzne ctu i ty vase pribehy a tipy takze me napadlo sem napsat… :srdce: dekuji

No, u mě právě urolog dost nadával, že proč jako praktik hned napsal atb. Jenže já měla kvasinky, a nejhorší na tom je, že mně kromě té bolesti v podbřišku, nic nepálilo ani nesvedilo, takže mě gyn problém ani nenapadl. Kdyby se mně to tenkrát nekrylobs prevencí u gynekologa, tak to ani snad nevím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat