Krvácení mimo cyklus - ovulace?

Anonymní
16.8.16 20:29

Krvácení mimo cyklus - ovulace?

Pěkný večer :kytka: holky potřebuji radu,

poslední MS jsem měla 1.8, ovulace by podle kalkulačku měla být 19.8. Dneska odpoledne mě začalo bolet v podbřišku, ostrá bolest v oblasti pravého vaječníku, začala jsem krvácet (ne špinit, krvácet, neříkám hodně, ale přesto). Myslíte, že by se mohlo jednat o ovulační krvácení? Jeden čas jsem ho mívala (tak 2 roky zpět), ale vždy jsem jen lehce špinila, nyní krvácím. Nebo nějaký zánět? Je mi jasné, že těžko říct, po netu, za normální situace bych zítra zavolala k dr., ale má dovolenou a k jiné se mi nechce, to až jen v případě nutnosti. Dost mě to vylekalo, protože cítím poměrně ostrou bolest. Pokud by se jednalo o nějaký zánět, nějaký osvědčený volně prodejný přípravek?

Prosím o zachování anonymu, zdravotní stav. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1024
16.8.16 20:32

Já mám ovulační krvácení už asi tak půl roku, před tím nikdy. Většinou je ale součást hlenu /krvavého/ takže vím, že je to ovulace. A zkouším ovu testy…takže by to ovulace mohla být, zkuste ovu test a sledovat hlen…ale také to může být něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.8.16 20:48
@Anonymní píše:
Pěkný večer :kytka: holky potřebuji radu,

poslední MS jsem měla 1.8, ovulace by podle kalkulačku měla být 19.8. Dneska odpoledne mě začalo bolet v podbřišku, ostrá bolest v oblasti pravého vaječníku, začala jsem krvácet (ne špinit, krvácet, neříkám hodně, ale přesto). Myslíte, že by se mohlo jednat o ovulační krvácení? Jeden čas jsem ho mívala (tak 2 roky zpět), ale vždy jsem jen lehce špinila, nyní krvácím. Nebo nějaký zánět? Je mi jasné, že těžko říct, po netu, za normální situace bych zítra zavolala k dr., ale má dovolenou a k jiné se mi nechce, to až jen v případě nutnosti. Dost mě to vylekalo, protože cítím poměrně ostrou bolest. Pokud by se jednalo o nějaký zánět, nějaký osvědčený volně prodejný přípravek?

Prosím o zachování anonymu, zdravotní stav. Děkuji

je to mozny ale pr sichr bych zasla na gyndu at na tebe koukne muze to byt i priznak nejake plisne kvasinky ci mykozy ;) muze to byt i zanet :?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
9707
16.8.16 20:50

Bolest u ovulace být může, taky jí mám, bolí to docela dost, ale ne nepříjemně. A trvá to většinou pár hodin. Pokud by to do zítra neustalo, asi bych šla pro jistotu k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.16 20:54
@AnastazieB píše:
Bolest u ovulace být může, taky jí mám, bolí to docela dost, ale ne nepříjemně. A trvá to většinou pár hodin. Pokud by to do zítra neustalo, asi bych šla pro jistotu k dr.

děkuji ;) já bych k dr. určitě šla, ale jak jsem psala má dovolenou a nemá nikoho na záskok, takže bych zřejmě musela na pohotovost :nevim: zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
2844
16.8.16 22:24

Kočky, kamarádka takhle krvácela mimo cyklus delší dobu a byly to předrakovinové změny na čípku…Já vás nechci strašit, ale nesvalovala bych to na ovulaci a zašla bych si raději na gyndu a řekla jim to tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
17.8.16 10:36

Mně se tak projevoval anovulační cyklus, Dr. to po několika takových cyklech řešil na 3 měsíce Norethisteronem, po něm se cyklus umoudřil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
17.8.16 21:50

@Pety2 Já jsem prošpikovaná teď všemi doktory, po operaci i před ní jsem měla kontroly a testy několikrát do týdne…proto vím, že jsem vlastně teď už zdravá… a proto vím, že to je ovulace, akorát nevím, proč se mi to tak neprojevovalo dříve, ale až teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.11.20 01:42

Krvácení

Ahoj holky.
Styk jsem měla naposledy před 4 měsíci a ještě chráněný i sem si předtím dělala tt a negativní.
MS mám dostat za 13 dní. Předevčírem a dneska jsem našla na spodním prádle pár kapek krve. Mám trochu lehce bolesti v podbřišku a pekelně mě to vystrasilo..
Zkusím se nějak objednat k dr, tak doufám, že to půjde. Nenapadá vás co by to tak mohlo být? Vím, že nejste doktoři ani vědmy, jen mě napadlo jestli nemáte některá podobnou zkušenost. Budu moc ráda za odpovědi.. Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
7.11.20 06:36

@Michalka99 kdyby krvacení a bolest trvaly i přes víkend, v pondělí bych šla na gynekologii. Doktorovi bych volala taky, pokud by se situace opakovala další měsíc. Jsi v polovině cyklu, ovulační krvácení by to být mohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18192
7.11.20 07:58

Kvůli jednorázovému zakrvácení nemá smysl otravovat lékaře. Tělo není stroj a sem tam se nějaký hormonální výkyv prostě objeví. Kdyby se to opakovalo tři měsíce po sobě, tak k lékaři tajdi, ale jinak je to zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.12.20 09:57

Spineni mimo menstruaci

Holky chtela bych se taky zeptat na obdobny problem.. minuly mesic jsem z niceho nic zacala 15den cyklu spinit. Na druhy den uz to ustalo, myslela jsem, ze to byl jen nejaky vykyv. Ale ted je dalsi mesic a ja spinim a po ranni toalete mirne krvacim jiz 4ty den. Zase 15ty den v mesici. Myslela jsem, ze je to ovulace, ale ta druha carka nebyla stejne silna jako ta kontrolni. Uz plasim co to vsechno muze byt, hlavne teda ta nejhorsi moznost. I kdyz jsem proti rakovine delozniho cipku ockovana, ale to taky neni 100% Mel to takhle nekdo taky?? Dekuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
1.12.20 10:08

@Denisah7 Ahoj, ja mam to stejné :D Je to hormonální výkyv většinou po ovulaci, ale klidně může být i před.
Ja mela cyklus 32 dni a ovulace byla mezi 18.-19.dnem a pak jsem spinila. Nekdy trochu cervena, ale vetsinou hnědé špinění. Takže no stress..
Pokud se snažíte o mimco, tak to nicemu nebrání :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
1.12.20 10:12

@Denisah7 Měla jsem to velmi podobně u anovulačních cyklů, hormonální nerovnováha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.12.20 10:12

@majdulacek
Jenze ja vubec nevim kdy tu ovulaci mam🤭 menstruaci mam vetsinou v rozmezi 26-33 dnu. Menstruaci jsem dostala 16.11. a zda se mi divne, ze by k ovulaci doslo uz tak brzo. Nebo? Zatim se o miminko nesnazime, ale po Novem roce uz by jsme chteli☺️ A ted mam prave obavy, aby mi neco nenasli. Clovek si zada krvaceni mezi cykly a uz to na nej vyjizdi.. pozor rakovina🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat