Krvácení mimo menstruaci (těhotenství)

11.4.17 11:02

Krvácení mimo menstruaci (těhotenství)

Ahoj.
V sobotu ráno jsem začala krvácet tak jsem si myslela že přišla dřív menstruace ale pak to přestalo.
V neděli ráno mne bolelo v podbřišku, píchání vedle pupíku a citlivější prší, trocha jsem krvácela a pak to zase přešlo a pak až k večeru.
V pondělí to samé jen se je přidalo nevolnost pak zase ok až do večera to jsem začala krvácet trocha silnější.
A dneska ráno malinko ale pořád mne bolí v podbřišku.
Dneska jsem objednaná na vyšetření cytologie tak neznám jestli mne vyšetří když občas krvacim :(.
Antikoncepci beru ale přiznám se že jsem občas zapomněla si ji vzít.
Menstruaci bych měla dostat ve čtvrtek nebo v pátek.

Dost se bojím že by to mohla být rakovina děložního čípku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11.4.17 11:08
@Stesticko2710 píše:
Ahoj.
V sobotu ráno jsem začala krvácet tak jsem si myslela že přišla dřív menstruace ale pak to přestalo.
V neděli ráno mne bolelo v podbřišku, píchání vedle pupíku a citlivější prší, trocha jsem krvácela a pak to zase přešlo a pak až k večeru.
V pondělí to samé jen se je přidalo nevolnost pak zase ok až do večera to jsem začala krvácet trocha silnější.
A dneska ráno malinko ale pořád mne bolí v podbřišku.
Dneska jsem objednaná na vyšetření cytologie tak neznám jestli mne vyšetří když občas krvacim :(.
Antikoncepci beru ale přiznám se že jsem občas zapomněla si ji vzít.
Menstruaci bych měla dostat ve čtvrtek nebo v pátek.Dost se bojím že by to mohla být rakovina děložního čípku :(
když tam na prvních výsledcích nebylo něco v pořádku tak musejí dělat další.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama