Krvácení po KET

9
6.3.16 17:23

Krvácení po KET

Ahoj. Jsem třetí den po KET a při stolici jsem zakrvacela jasnou krvi z vagíny. Někdo s podobnou zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14547
23.3.16 22:54

Týden po Ketu jsem zakrvácela. Do dnešního dne nevím, jestli se jednalo o menstruaci nebo implantační krvácení. Přece jen to bylo dost silné a při implantaci se má jednat jen o špinění. Asi se ten mrňous zavrtal hodně silně, protože teď má 16 měsíců. Jak to dopadlo u tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.3.16 07:20

@Janli Ahoj. U me to nedopadlo. Dnes jedu do CARu domluvit dalsi ket. Mame posledni dva nanucky. Tak to snad vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
25.3.16 22:53

@komty
Pekelně ti držím palce!!! Hele, kdyby to nedopadlo, dej si před tím posledním ketem dva-tři měsíce oraz a začni cvičit Mojžíšovou nebo orientální tanec. Je mi jasný, že „dobrejch“ rad jsi slyšela na tisíce :lol:, ale nikdy nevíš, kdo se zrovna trefí. Mě hodně pomohla kineziologie. Moje terapeutka mi vyhnala broučky z hlavy a bylo líp. Jó, kdo tohle nezažil, nepochopí… Větu „Nesmíš na to myslet“ bych zakázala minimálně ústavou… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
2.4.16 08:43

@Janli Ahoj. Urcite to stoji za zamysleni. Ja si koupila stenatko. Je uzasna a uplne mi odvedla myslenky od transferu. Dnes jdu na ket a ani jsem se nestacila klepat, jestli preziji rozmrazovani.
No a moje rozkosna devitileta dceruska se take cinni. Vcera prinesla prvni kouli (na vysvedceni mela same jednicky)a tri poznamky za chovani. Nejlepsi byla:,,Nedela co ma, dela co nema." :) Jo s ni nuda neni.:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
26.4.16 23:04

@komty Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak to u tebe dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 15:00

Ahoj holky, sem po 1KETu a včera jsme dělali test, byl negativní :,(, jen mě trošku zaráží, že jsem ještě nezačla krvácet. Máte někdo podobné zkušenosti? Na krev jdu asi dnes, ale už sem tím vším tak znechucená, že se mi tam vůbec nechce… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
25.5.16 15:07

Záleží na tom, jaké bereš léky. Krvácet by jsi měla až po vysazení. Nevěš hlavu, někdy je to běh na dlouhou trať. Těhotenství napoprvé je skoro zázrak a test klidně může být falešně negativní. Léky vysazuj až po testech z krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 15:11

Beru Utrogestan 1-1-2 a píchám si CLexane na ředění krve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.5.16 15:19
@Pelikánice píše:
Ahoj holky, sem po 1KETu a včera jsme dělali test, byl negativní :,(, jen mě trošku zaráží, že jsem ještě nezačla krvácet. Máte někdo podobné zkušenosti? Na krev jdu asi dnes, ale už sem tím vším tak znechucená, že se mi tam vůbec nechce… :,(

ten utrogestan ti to muze brzdit pokud jses 12 den po ketu a test je negativni tak to bohužel nedopadlo ale dokud vse nevysadis ms nemusi vůbec prijit :roll:

• Citovat
  • Upravit
25.5.16 15:26

Jsem 14 den po KETU, :( ach jo, no, asi potřebuju nějakou krásnou dovolenou, na nic nemyslet, lehnout někde na sluníčko a jen lebedit, přijít na jiné myšlenky. Vím jedno, že na kliniku, kam chodíme už nechci…nebyli zlí ale nějak se mi to zhnusilo a asi potřebujeme oba změnu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.5.16 15:37
@Pelikánice píše:
Jsem 14 den po KETU, :( ach jo, no, asi potřebuju nějakou krásnou dovolenou, na nic nemyslet, lehnout někde na sluníčko a jen lebedit, přijít na jiné myšlenky. Vím jedno, že na kliniku, kam chodíme už nechci…nebyli zlí ale nějak se mi to zhnusilo a asi potřebujeme oba změnu :?

no me kety taky nevysly ani jeden za to IVf hnedka první..pak jsme se snazili 4 roky a nic a když jsme chteli jit na IUI protože druhy IVF jsme nechteli tak mi dr v CARU na UTZ nasel bublinku ze jsem tehotna :hug: takze abys nakonec neotěhotněla taky prirozene ;) a je pravda, ze to bylo v době kdy jsme si dali oraz od vseho a smirili jsme se s tim ze druhy bude taky s pomoci dr a ejhle ;)

• Citovat
  • Upravit
25.5.16 15:51

:) to je krásný, že vám to tak fajn vyšlo… :) nám taky 1IVF vyšlo, ale trošinku mi pozapoměli dát léky na ředění krve, protože jsem měla před x lety tromby v noze, takže by to třeba tak nemuselo dopadnout…ale to už je pryč. Naštěstí mám moc fajn manžela, o kterého se můžu opřít a pomáhá mi to.Asi to tak mělo být a určitě přijde ten správný čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.5.16 15:57
@Pelikánice píše: :) to je krásný, že vám to tak fajn vyšlo… :) nám taky 1IVF vyšlo, ale trošinku mi pozapoměli dát léky na ředění krve, protože jsem měla před x lety tromby v noze, takže by to třeba tak nemuselo dopadnout…ale to už je pryč. Naštěstí mám moc fajn manžela, o kterého se můžu opřít a pomáhá mi to.Asi to tak mělo být a určitě přijde ten správný čas…

ja si pichala Fraxiparin coz je stejny vicemene jako ten tvůj clexane ;) tak to je zaklad ze mas při sobe nekoho takoveho a jen tak dal :hug: jo jsem hrozne moc rada, ze t takhle nakonec dopadlo :hug:

• Citovat
  • Upravit
25.5.16 16:15

Děkuju ti moc za tvá slova a podporu, valím na tu krev at to máme červené na bílém :hug: pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama