Krvácení po vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 06.09.10 16:17
Krvácení po vyšetření

Ahoj holky,zajímalo by mě,jestli jste někdy po vyšetření krvácely.Doktor mě pokaždé vyšetřuje vaginálně,zda jsem uzavřená,je to nepříjemné,ale nějak moc to nebolí,nikdy jsem po tom nekrvácela,ale dneska mi navíc bral i takovou špejlí výtěr na streptokoka,přijdu domů,jdu na záchod a měla jsem tam hodně krev a ještě takovej krvavej sliz,byla jsem hrozně vyděšená,volala jsem na gyndu a mluvila přímo s mým doktorem(on je zároveň i porodník)a říkal,že je to normální,ale stejně jsem se chtěla zeptat i vás,zda jste po vyšetření i trochu krvácely a kdy vás to přeslo.Moc děkuju za odpověď :wink:

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 06.09.10 16:32

Koukala jsem ti na metřík a řekla bych, že v tomhle stádiu těhotenství je to opravdu normální… Teda aspoň u mně bylo :-D Dr mi říkala, že pokud je to nejvíc na 1 vložku, tak je to dobrý. Když by jich bylo 2 a více, tak mám přijet. 8-) :mavam:

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 06.09.10 16:37

Díky za odpověď,no na vložku to zatím není,ale když jdu na záchod,tak si utřu hodně krev,teď už je to míň,ale před půl hoďkou jsem tam měla i takovej hnusnej krvavej hlen :-( mám tak 2 a půl hodiny po vyšetření,tak doufám,že do večera už tam krev nebude vůbec. :-?

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 06.09.10 16:40

Neboj, já poprvé taky šílela… Oblečená jsem ječela, že musíme okamžitě zpátky do nemocnice. Přítel byl trochu v šoku a pak mi řekl, jestli si tam nechci zavolat, tak jsem volala své dr a ta mně ujistila, že je to po vyšetření.
A ten krvavej hlen mohla být hlenová zátka :nevim: A ta může klidně odcházet i několik týdnů před porodem…

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 06.09.10 16:40

a je světlá nebo tmavá? opravdu se to po tom stěru může stát. pokud je tmavá, tak je to OK. pokud by byla ale světlá, tak bych asi zajela pro jistotu na kontrolu na pohotovost. ale jestli to ustává, tak to bude určitě všechno v naprostém pořádku.

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 06.09.10 16:49

Ten krvavej hlen byl sytě červenej,takovej sliz :-?
Ježíš,tak doufám,že to ještě nebyla hlenová zátka,ale u té jsem četla,že i kdyby mi odcházela,že nemusím jít hned do nemocnice,že může trvat ještě dlouho,než se mi porod rozjede,ale byl to úplně červenej hlen :-?

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 06.09.10 16:53

Čípek je teď překrvený a citlivější. V tomhle týdnu se to stává. I mě se to stalo, většinou jsem jen špinila a doktor mě na to upozornil, že se to může stát. Jednou jsem začala krvácet při vyšetření a dost, doktor dělal ultrazvuk,pro jistotu, jestli se neodlučuje placanta, ale vše bylo OK.
A ten hlen by mohla být zátka, ale rodit můžeš až za několik týdnů, nic moc to neznamená.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 06.09.10 17:06

Nekrvácela jsem nikdy, ale gyndr mne vždy upozornila, že po tomto vyšetření bych i mohla, abych neměla strach.

jancab
Závislačka 3364 příspěvků 06.09.10 17:52

Ahoj Jenny, neboj, pokud to ustane a zítra už budeš mít nanejvýš stopy krve a žádné krvácení, tak je to OK. Doktor mě taky vždycky upozorňuje, že po vyšetření můžu špinit, ale je to prý normální. A taky mám moc šikovného doktora, většinou ani nekrvácím… JEn když jsem byla na pohotovosti, tak jsem pak trochu krvácela a špinila i druhý den - ale bylo to opravdu jen z toho vyšetření, protože to pak ustalo. A pokud ti bral stěry, tak musel asi trochu do sliznice „šáhnout“.

Tak snad už je to u Tebe dobré. Držím palce, abyste s Janičkou ještě chvilku vzdržely! :palec:

hanula23
Kecalka 439 příspěvků 12.08.13 20:58

Ahoj, prosím pomoc :-(
dnes jsem přesně 34.tt, byla jsem na kontrole v poradně, asi tak cca 1 h. – 1.5 h. po vyšetření jsme dorazili domu, jdu na wc a na kalhotkách krev, čerstvá červená :-( :-( dala sem si rychlou sprchu, vzala vložku, teď nevypadá, že by něco teklo…

Mudr. mi nabíral kultivaci, takovým tím „kartáčkem“, trochu sem v jednu chvíli cítila, že to zabolelo, myslíte, že by to mohlo být z toho? Nechci plašit, zároveň se hrozně bojím… :-(
Jinak bylo u dr. vše celkem ok. čípek CS2,maličko vyšší tlak 140/80, utz. mimčo ok., monitor mi nedělal…

předesílám, že už sem dnes jednu starší diskuzi se stejným problémem obnovovala, píšu ještě zde, budu ráda, když ještě někdo zareaguje… žádnou novou sem nezakládala, tak dofám, že to neva… :mavam:

Bekyn
Závislačka 3992 příspěvků 24 inzerátů 12.08.13 21:08

Myslím že když to bylo jen nárazové mělo by to být v pohodě. To se po vyšetření stává. Ale ta jasně červená krev je znepokojující. Ale já jsem strašpytel a raději bych na tvém místě zítra navštívila gyn a požádala o utz ať máš klid…

Lolllo
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 12.08.13 21:12

Já jsem ke konci krvácela při každém vyšetření, doktoři se tam uvnitř pak už doslova hrabou a krvácení je úplně normální. Někdy jsem průběžně krvácela i dva dny..

kkatrina
Nováček 9 příspěvků 12.08.13 21:13

Mě můj doktor hned upozornil, že můžu po vyšetření (kartáčkem) trochu krvácet. Míra krvácení asi závisí na tom, jak moc se tam „pošťourá“. Uvidíte, to bude dobré. Já pak špinila ještě dva dni. :mavam:

hanula23
Kecalka 439 příspěvků 12.08.13 21:16

@Bekyn no já sem právě taky strašpytel… vím, že špinění je po vyšetření docela časté…ale čerstvá krev :nevim: nejraději bych jela někam hned… na druhou stranu, nic mě momentálně nebolí a ani už to neteče a bylo to docela malé množství. měla sem jen kalhotky a mimo velkého fleku na nich, sem nic jiného nezašpinila ( omlouvám se za popis) mudr. tam zítra asi není :-/ možná zkusim zavolat do porodky…

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 12.08.13 21:24

@hanula23 mně doktor při stěru koncem těhotenství přímo upozorňoval, že v těhotenství je to tam dole víc prokrvené a tudíž pak můžu krvácet. Takže jestli to krvácení není silné, tak to jistě nic nebude.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >