Krvácení před dobráním HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinahorackova99
Nováček 5 příspěvků 29.08.18 21:06
Krvácení před dobráním HA?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli tu někdo nevíte, oč by se mohlo jednat. Beru už přes rok HA a vždy se mi pravidelně dostavila menstruace. Dnes jsem ale bohužel trochu krvácela a bolí mě podbříškem jako během mestruování. Prášky jsem za tento měsíc nedobrala, jsem cca v době ovulace. Taky nutno podotknout, že jsem v předchozích měsících párkrát vynechala asi 2 pilulky. Mohlo by jít o neplánované těhotenství? P

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 29.08.18 21:24

Mohla ti přestat vyhovovat HA. V době ovulace nejsi, proto bereš prášky. ;) pokud to přestalo a zmizí brzy i bolest, asi bych to neřešila. Těhotná nebudeš, ale test bych si pro klid v duši udělala. Kamaradka taky takhle začala krvácet během užívání HA. Přestaly jí pak asi stačit hormony. Jakou HA bereš? Nějakou nízkohormonální?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >