Vysazení antikoncepce, náladovost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barunkak1
Povídálka 15 příspěvků 27.08.18 10:36
VYSAZENÍ antinkocepce,náladovost

Ahoj holky, je to měsíc co jsem vysadila antikoncepci. Chceme s přítelem miminko. Jen se chci zeptat na nějaké tipy, co brát po vysazení aby se srovnaly měsíčky, brala jsem HA skrz nepravidelné měsíčky, tak něco na pomoc. A teda ještě chci podotknout, od vysazení jsem hrozně náladová, v jednu chvíli se směji a za 5 min je mi do breku. Jsem z toho na prášky a můj přítel ještě víc 8o :lol: Máte nějaké tipy? Díky a mějte krásný den :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11446 příspěvků 31.08.18 18:39

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Jandule88
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 05.09.18 09:04

Ahoj,já vysadila antikon.injekce na konci července a beru kyselinu listovou,vitamín C a někde jsem tu našla,že na srovnání cyklu pomůže pití čaje z kontryhele nebo maliníku.Náladovost je normální,mám to taky:-)Časem se srovná-tělo teď neví,co po něm chceš,když mu nedodáváš hormony.Hlavně se nestresovat a dát tomu čas.
Mě na gyndě tohle řekli,nehlídat se,být v pohodě a kdyby se do půl roku menstruace neobjevila,mám zavolat a udělají ultrazvuk,jestli roste sliznice.
Hodně štěstí :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >