Vysazení antikoncepce, náladovost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 27.08.18 10:36
VYSAZENÍ antinkocepce,náladovost

Ahoj holky, je to měsíc co jsem vysadila antikoncepci. Chceme s přítelem miminko. Jen se chci zeptat na nějaké tipy, co brát po vysazení aby se srovnaly měsíčky, brala jsem HA skrz nepravidelné měsíčky, tak něco na pomoc. A teda ještě chci podotknout, od vysazení jsem hrozně náladová, v jednu chvíli se směji a za 5 min je mi do breku. Jsem z toho na prášky a můj přítel ještě víc 8o :lol: Máte nějaké tipy? Díky a mějte krásný den :kytka:

Reakce:

admin
Extra třída :D 11144 příspěvků 31.08.18 18:39

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Jandule88
Kecalka 427 příspěvků 05.09.18 09:04

Ahoj,já vysadila antikon.injekce na konci července a beru kyselinu listovou,vitamín C a někde jsem tu našla,že na srovnání cyklu pomůže pití čaje z kontryhele nebo maliníku.Náladovost je normální,mám to taky:-)Časem se srovná-tělo teď neví,co po něm chceš,když mu nedodáváš hormony.Hlavně se nestresovat a dát tomu čas.
Mě na gyndě tohle řekli,nehlídat se,být v pohodě a kdyby se do půl roku menstruace neobjevila,mám zavolat a udělají ultrazvuk,jestli roste sliznice.
Hodně štěstí :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >