Reklama

Antikoncepce Lindynette 20

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enynka89
Povídálka 11 příspěvků 24.08.18 19:40
Antikoncepce Lindynette 20

Prosím o radu.
Zítra bez pauzy přecházím na nové prášky. Po otevření jsem zmatená, protože nevím na jaké straně platíčka mám začít. Etiketa se neshoduje a platíčkem. Platíčko bych musela otočit vzůru nohana aby seděla prostřední tableta(Neděle)

Reklama

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 24.08.18 19:45

@enynka89 já teda tuto etiketu nikdy neviděla,vždy začínám brát normálně pondělní prášek a bez problémů :palec:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 24.08.18 20:03

@enynka89 je to úplně jedno, všechny jsou stejný ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 24.08.18 20:27

Taky jsem ten návod nikdy neviděla. Ono je úplně jedno, kterým práškem začneš. Já jsem vždy začínala tím, jaký byl zrovna den a pak jede s prostě dokola.

Uživatel je onlinejanickaIII
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 3 inzeráty 24.08.18 20:40
@enynka89 píše:
Prosím o radu.
Zítra bez pauzy přecházím na nové prášky. Po otevření jsem zmatená, protože nevím na jaké straně platíčka mám začít. Etiketa se neshoduje a platíčkem. Platíčko bych musela otočit vzůru nohana aby seděla prostřední tableta(Neděle)

Jestli je to jednofazova antikoncepc, tak je jedno, kde zacnes. Vsechny tablety maji stejny obsah.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >