Antikoncepce Lindynette 20

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
enynka89
Povídálka 11 příspěvků 24.08.18 19:40
Antikoncepce Lindynette 20

Prosím o radu.
Zítra bez pauzy přecházím na nové prášky. Po otevření jsem zmatená, protože nevím na jaké straně platíčka mám začít. Etiketa se neshoduje a platíčkem. Platíčko bych musela otočit vzůru nohana aby seděla prostřední tableta(Neděle)

Reakce:
Katuskka
Závislačka 2783 příspěvků 24.08.18 19:45

@enynka89 já teda tuto etiketu nikdy neviděla,vždy začínám brát normálně pondělní prášek a bez problémů :palec:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 24.08.18 20:03

@enynka89 je to úplně jedno, všechny jsou stejný ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 20:27

Taky jsem ten návod nikdy neviděla. Ono je úplně jedno, kterým práškem začneš. Já jsem vždy začínala tím, jaký byl zrovna den a pak jede s prostě dokola.

janickaIII
Závislačka 2670 příspěvků 24.08.18 20:40
@enynka89 píše:
Prosím o radu.
Zítra bez pauzy přecházím na nové prášky. Po otevření jsem zmatená, protože nevím na jaké straně platíčka mám začít. Etiketa se neshoduje a platíčkem. Platíčko bych musela otočit vzůru nohana aby seděla prostřední tableta(Neděle)

Jestli je to jednofazova antikoncepc, tak je jedno, kde zacnes. Vsechny tablety maji stejny obsah.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >