Náplast Evra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie_iv
Nováček 1 příspěvek 22.08.18 10:55
náplast Evra

Dobrý den, začínám používat hormonální antikoncepci. Náplasti EVRA. Jelikož ji beru uplně poprvé, tak jsem první náplast nalepila první den mojí menstruace (sobota). V příbalovém letáčku se nemůžu za boha dočíst :zed:, za jakou dobu od nalepení první náplasti jsem chráněná, a tak zní také můj dotaz. Předem děkuji za odpovědi. :*

Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 22.08.18 11:02

Mela bys byt chranena prakticky ihned, po skonceni MS.

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 22.08.18 12:29

Lepim uz ctyri roky. V letaku je psane, ze se ma nalepit prvni naplast od 24h. od zacatku MS. A lepis vzdy ve stejny den, idealne ve stejnou hodinu (lepim vzdy v nedeli ve 20h.).
Pokud nenalepis prvni naplast hned na zacatku MS, tak je nutne se dalsich 8 dni chranit jinak (je tam psane). Kdyz jsem lepila poprve, tak Dr. rikal, ze bude stacit nez skonci MS a budu chranena, ale my jsme cekali na ten osmy a chranili se jinak, pak uz ne. Kdyz si clovek dodrzuje presne cas lepeni, tak je to velmi spolehliva antikoncepce.
Takze ty nalepis dalsi v sobotu a muzete bez obav strilet sipky na terc ;).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >