Reklama

Nafouklé břicho vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 19:35
Nafoukle bricho vysazeni antikoncepce

Dobry den, chci se zeptat bude to za tyden mesic co jsem bez antikoncepce, ale pribrala jsem za tu dobu asi 3kg, hrozne se mi zvetsilo bricho a je pevnejsi zadny spek proste (tehotensky test jsem si delala a tehotna nejsem) do toho jsem strasne nafoukla a mam zacpu. Chvilema to bricho tak jako z pozadi poboliva. Je to normalni? Antikoncepci beru 8 let a az ted jsem vysadila z duvodu snazeni o mimi. Ale vubec nevim co mam s tim brichem delat vypadam jak ve 4-5 mesici tehotenstvi a pritom vubec tehitna nejsem ????????dekuji za rady

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 29.08.18 19:47
@Anonymní píše:
Dobry den, chci se zeptat bude to za tyden mesic co jsem bez antikoncepce, ale pribrala jsem za tu dobu asi 3kg, hrozne se mi zvetsilo bricho a je pevnejsi zadny spek proste (tehotensky test jsem si delala a tehotna nejsem) do toho jsem strasne nafoukla a mam zacpu. Chvilema to bricho tak jako z pozadi poboliva. Je to normalni? Antikoncepci beru 8 let a az ted jsem vysadila z duvodu snazeni o mimi. Ale vubec nevim co mam s tim brichem delat vypadam jak ve 4-5 mesici tehotenstvi a pritom vubec tehitna nejsem ????????dekuji za rady

Problem nemusi byt spojeny s hormonama. Muze to byt zacpou,kteru ted mas. Zmen jidelnicek a kdyby bylo nejhur doporucuji vycistit streva volne dostupnym pripravkem v lekarne.

Meginka1989
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 03.09.18 17:12

@rena621
Ahoj, je to hormonama mě se taky břicho strašně nafouklo po vysazení, nerada na to období vzpomínám :zed:, spravilo se to cca po 3 měsících. Já brala 6 let HA, tělo je teď zmatené, neví co po něm chceš,umělé hormony mu už nedodáváš a ty své už zapomnělo používat 8) chce to čas

Jandule88
Kecalka 409 příspěvků 05.09.18 08:55
@Anonymní píše:
Dobry den, chci se zeptat bude to za tyden mesic co jsem bez antikoncepce, ale pribrala jsem za tu dobu asi 3kg, hrozne se mi zvetsilo bricho a je pevnejsi zadny spek proste (tehotensky test jsem si delala a tehotna nejsem) do toho jsem strasne nafoukla a mam zacpu. Chvilema to bricho tak jako z pozadi poboliva. Je to normalni? Antikoncepci beru 8 let a az ted jsem vysadila z duvodu snazeni o mimi. Ale vubec nevim co mam s tim brichem delat vypadam jak ve 4-5 mesici tehotenstvi a pritom vubec tehitna nejsem ????????dekuji za rady

Ahoj,taky jsem na konci července vysadila antikoncepci-měla jsem injekce Depo proveru a občas mě taky pobolívá břicho až do zad to jde a jsem nafouklá,jak před MS,ale ta nepřišla.Trvá to i půl roku než se tělo dá dohromady po antikoncepci.Já začla brát kyselinu listouvou,vitamin C a prý pomáhá pití čaje z kontryhelu na nastartování cyklu.Tak to taky zkusím-někde jsem tu četla,že to někomu pomohlo k miminku,tak držím palce,ať to pomůže.
pomohlo,uvidíme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama