Reklama

Krvácení při pohlavním styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateřina 02
Nováček 2 příspěvky 11.07.18 21:44
Krvácení při PS

Dobrý den, včera jsme s přítelem měli pohlavní styk. Již po nekolikáté a nikdy jsem nekrvácela, akorát u prvního styku a jinak ne. Ani ne před dvěma týdny mi skončila menstruace a včera když mě to přítel dělal prstama tak jsem začala krvácet. Vždy vše probíhalo bez problému a až včera jsem najednou krvácela. Chtěla bych se zeptat čím to muže být? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 11.07.18 21:46

Třeba byl neopatrný a poranil tě :nevim:

Příspěvek upraven 11.07.18 v 21:48

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 11.07.18 21:46

Mohl tě trošku škrábnout. Ono při vzrušení jsou ty partie překrvený, to je pak při „větší vášni“ krvácení raz dva. Nebo proběhla ovulace trochu později.

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 11.07.18 21:50

@Kateřina 02
Buď v klidu. :) Taky to občas mám po divočejším PS. Pokud to není extra silné, tak bych neplašila. :)

Space
Stálice 58 příspěvků 11.07.18 21:51

Neboj, p ;) ravděpodobně jde o podráždění. Může se objevit mírné krvácení. Dnes už by jsi neměla krvácet. Příště zkontroluj a jestli se to bude opakovat navštiv gynekologii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 22:03

Taky se mi to stalo, myslim, ze slo jen o skrabnuti..
Ale PS me teda pobavil :mrgreen: na co vsechno se jeste vymysli zkratka? :mrgreen:

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 11.07.18 22:05
@Anonymní píše:
Taky se mi to stalo, myslim, ze slo jen o skrabnuti..
Ale PS me teda pobavil :mrgreen: na co vsechno se jeste vymysli zkratka? :mrgreen:

Taky jsem koukala teda. :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama