krvácení + špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alli
Kecalka 224 příspěvků 29.09.09 14:20
krvácení + špinění

ahoj, dnes jsem přesně ve 14t. V neděli jsem se cca po 14ti dnech viděla s přítelem (kvůli jeho práci) a během sexu jsem začala trochu krvácet. Nic mne nebolelo, uklidnilo se to, tak jsem tomu nevěnovala moc pozornosti. Dnes jsem však začala trochu špinit (čistá krev to není, barevně spíš do tmavě hněda). Je to moje naše první baby, takže mám pochopitelně strach :cry: Mám raději letět k doktorce, nebo si myslíte, že je to běžné? Díky

Reakce:
Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 29.09.09 14:24

Já bych radši šla…nemusí to být vůbec nic, ale budeš klidnější…

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 29.09.09 14:39

Mě se to stalo v 8. měsíci. Hrozně jsem se vyděsila a mazala do nemocnice a tam mi řekli, že mám překrvenou sliznici v děloze. Je to prý normální v pokročilém stádiu těhotenství. A doporučili mi až do porodu abstinovat :D , to abych si náhodou nevyvolala dřívější porod.

Ale raději běž k doktorce, uklidní tě to.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 29.09.09 14:39

Ahoj taky radim jít v těhu se má jít podle mě z každým krvácením hlavně na začátku.Já taky takhle špinila a byl to hematom v děloze a vstřebal se a mimčo bylo vpořádku.
 ZUZAN

Radka77
Stálice 66 příspěvků 29.09.09 16:06

Taky bych pro jistotu radši došla k doktorovi.Já jsem začala mírně krvácet při prvním těhotenství.Bylo to asi v 18 týdnu tenkrát v neděli odpoledne.bylo to také spíš jen takové silnější špinění.Hned jsme jeli do nemocnice,tam mi udělali hned ultrazvuk a řekli že to byla pravděpodobně jen prasklá žilka.Hlavně zkontrolovali jestli je mimi v pořádku a poslali mě domů.Od té doby jsem brala Magnezium a ještě něco ale už nevím co to bylo.Určitě bych ale neváhala a konzultovala tvůj problém co nejdřív s doktorem.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 29.09.09 18:28

Hele, doktorka ti nic neřekne, když to bude planý poplach, radši jdi hned zítra. Já mám gyndr hroznou babiznu, ale když jsem jí v 16.tt volala, že trochu krvácím a co mám dělat, tak na mě houkla, ať okamžitě přijedu. Udělala ultrazvuk a že prý dobrý, dala mi utrouš, ascorutin a do týdne jsem i špinit přestala.

martice
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 29.09.09 23:00

Taky bych raději zašla k doktorce. Určitě udělají UZ a zkontrolují mimi. Nepodceňovala bych to. Může to být prkotina a nebo taky ne. Mě se přesně v tomto týdnu po slabším zakrvácení potvrdila nízko položená placenta, nakázali abstinovat :( a rodila jsem císařem.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 04.10.09 07:04

Tak mě se to samé stalo teď ve středu, jen to nebylo po sexu, ale jen tak zničehož nic krev na papíře po malé potřebě. Byla jsem přesně 14+0. Okamžitě jsem volala k dr. jestli můžu přijet. No a dr. mi řekl, že mám nízko uloženou placentu a nechal mě doma na neschopence a mám hodně odpočívat a ležet, že prý by se měla vytáhnout, tak snad.

Marketa2008
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 05.10.09 12:05

Ja behem tehotenstvi obcas spinila kvuli erozi na cipku, coz sice bylo neskodne, ale vzdycky me to dost vydesilo. Kazdopadne bych bezela k dokorovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >