Krvavý výtok z pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 12.08.18 17:58
Krvavý výtok z pochvy

Zdravím. Zajímá mě jestli se některé stalo něco podobného? Měsíčky jsem měla asi před týdnem. Dva dny zpět na dovolené jsem začala mít takový krvavý výtok.. bylo to jen lehce. Dneska už je to spíš jen krev.. světlá krev, která rozhodně není menstruační.. Zítra se chystám k Dr.. stalo se to některé z vás někdy? Děkuju.

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20070 příspěvků 12.08.18 18:20

A bolí tě něco? Uvědomuješ si nějaký zranění?
Mě se párkrát stalo, že jsem zašpinila během ovulace (cca týden po skončení menstruace, tak by to mohlo odpovídat i u tebe).
Jinak pokud se to neopakuje nijak často, tak tělo občas cyklus rozhodí, může to být i prasklá cysta, prostě leccos.
Pokud se bojíš, tak zajít k doktoru určitě není od věci, ale není potřeba hned malovat čerta na zeď ;)

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 12.08.18 18:51

@Mar__tanka1983 nebolí mě nic .. ale dávala jsem si Scarlet čistící tělísko skrze časté záněty na které trpím a začala že mě odcházet stará krev .. prostě hodně tmavé špinění .. a po vyjmutí takto krvácím a nevím jestli to je s toho nebo co se děje .. nikdy se mě to nestalo :(

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20070 příspěvků 12.08.18 18:58

aha, hele tak to neporadím o takovým tělísku slyším prvně.
Teď sem si přečetla jednu diskusi na tohle téma (koukala sem, žes psala taky tam - zkus tam napsat ještě jednou, ať tě to hodí mezi nově komentované diskuse, třeba někdo něco navíc napíše.
Doktora už v plánu máš, a nic jinýho nejsem schopná ti poradit :nevim: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:30

@chrastitko11 dej po tom vědět prosímtě co ty řekl doktor mám stejný problém, ale k doktorovi jdu až za 2 týdny jedu totiž na dovolenu a nechci si ji ničit nečím co bych se dozvěděla u lekaře těch problému mám totiž víc

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 13.08.18 16:33

Ahoj, tak hlasim stav . Zánět mám, ten se jí vůbec nelíbil . A našla mě i na levém vaječníku nějakou cystu .. pak mluvila o nějakém váčku jako o nepropuklé ovulaci a zároveň mě vzala krev ,že takto může vypadat i ranné stádium těhotenství :lol: . Takže babo raď . Ve středu si volám na výsledky krve skrze to těhu . Jinak jsem dostala docela silné léky a za šest neděl se mám přijít pro jistotu ukázat .. takže to moc neoddaluj tu kontrolu ;) .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:04

@chrastitko11 tak jsem byla u praktické vzala moč během pár sekund výsledky moč v pořadku nic to není. Takže ted přemyšlím kam jít zda na gyndu, nebo k uroloovi nebo jinam. Nepřijde mi v pořadku v minulosti několik zánětu, ted neustále lítaní na záchod, krev na toa. papíře a ona mi řekne to nic není…

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 30.08.18 07:34
@Anonymní píše:
@chrastitko11 tak jsem byla u praktické vzala moč během pár sekund výsledky moč v pořadku nic to není. Takže ted přemyšlím kam jít zda na gyndu, nebo k uroloovi nebo jinam. Nepřijde mi v pořadku v minulosti několik zánětu, ted neustále lítaní na záchod, krev na toa. papíře a ona mi řekne to nic není…

Určitě na gyndu .. :roll: třeba taky nějaká cysta .. já do toho velký zánět a ant na deset dní plus na tři dny nějaké silnější ještě . Jdi zavčas .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >