Reklama

Krvavý výtok z pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chrastitko11
Kecalka 469 příspěvků 12.08.18 17:58
Krvavý výtok z pochvy

Zdravím. Zajímá mě jestli se některé stalo něco podobného? Měsíčky jsem měla asi před týdnem. Dva dny zpět na dovolené jsem začala mít takový krvavý výtok.. bylo to jen lehce. Dneska už je to spíš jen krev.. světlá krev, která rozhodně není menstruační.. Zítra se chystám k Dr.. stalo se to některé z vás někdy? Děkuju.

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 12.08.18 18:20

A bolí tě něco? Uvědomuješ si nějaký zranění?
Mě se párkrát stalo, že jsem zašpinila během ovulace (cca týden po skončení menstruace, tak by to mohlo odpovídat i u tebe).
Jinak pokud se to neopakuje nijak často, tak tělo občas cyklus rozhodí, může to být i prasklá cysta, prostě leccos.
Pokud se bojíš, tak zajít k doktoru určitě není od věci, ale není potřeba hned malovat čerta na zeď ;)

chrastitko11
Kecalka 469 příspěvků 12.08.18 18:51

@Mar__tanka1983 nebolí mě nic .. ale dávala jsem si Scarlet čistící tělísko skrze časté záněty na které trpím a začala že mě odcházet stará krev .. prostě hodně tmavé špinění .. a po vyjmutí takto krvácím a nevím jestli to je s toho nebo co se děje .. nikdy se mě to nestalo :(

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 12.08.18 18:58

aha, hele tak to neporadím o takovým tělísku slyším prvně.
Teď sem si přečetla jednu diskusi na tohle téma (koukala sem, žes psala taky tam - zkus tam napsat ještě jednou, ať tě to hodí mezi nově komentované diskuse, třeba někdo něco navíc napíše.
Doktora už v plánu máš, a nic jinýho nejsem schopná ti poradit :nevim: ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:30

@chrastitko11 dej po tom vědět prosímtě co ty řekl doktor mám stejný problém, ale k doktorovi jdu až za 2 týdny jedu totiž na dovolenu a nechci si ji ničit nečím co bych se dozvěděla u lekaře těch problému mám totiž víc

chrastitko11
Kecalka 469 příspěvků 13.08.18 16:33

Ahoj, tak hlasim stav . Zánět mám, ten se jí vůbec nelíbil . A našla mě i na levém vaječníku nějakou cystu .. pak mluvila o nějakém váčku jako o nepropuklé ovulaci a zároveň mě vzala krev ,že takto může vypadat i ranné stádium těhotenství :lol: . Takže babo raď . Ve středu si volám na výsledky krve skrze to těhu . Jinak jsem dostala docela silné léky a za šest neděl se mám přijít pro jistotu ukázat .. takže to moc neoddaluj tu kontrolu ;) .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:04

@chrastitko11 tak jsem byla u praktické vzala moč během pár sekund výsledky moč v pořadku nic to není. Takže ted přemyšlím kam jít zda na gyndu, nebo k uroloovi nebo jinam. Nepřijde mi v pořadku v minulosti několik zánětu, ted neustále lítaní na záchod, krev na toa. papíře a ona mi řekne to nic není…

chrastitko11
Kecalka 469 příspěvků 30.08.18 07:34
@Anonymní píše:
@chrastitko11 tak jsem byla u praktické vzala moč během pár sekund výsledky moč v pořadku nic to není. Takže ted přemyšlím kam jít zda na gyndu, nebo k uroloovi nebo jinam. Nepřijde mi v pořadku v minulosti několik zánětu, ted neustále lítaní na záchod, krev na toa. papíře a ona mi řekne to nic není…

Určitě na gyndu .. :roll: třeba taky nějaká cysta .. já do toho velký zánět a ant na deset dní plus na tři dny nějaké silnější ještě . Jdi zavčas .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >