Wurmex odčervení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sharlota
Nováček 7 příspěvků 11.08.18 20:47
Wurmex odčervení

Zdravim, je tu nekdo, kdo uziva Wurmex a ma nejake informace, jak to funguje, jestli to pomohlo atd? Tak nejak si rikam, ze kdyz ziju v domacnosti se zviraty, ktere pravidelne odcervuji, ze bych mohla odcervit i sebe..
Dik za rady a informace ;)

Reakce:

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 12.08.18 06:06

Ahoj :kytka: …koukni na Kremelinu…taky jsem resila podobnou otazku…
Wurmex neznam

Sharlota
Nováček 7 příspěvků 12.08.18 06:19

@Kralikcek super, dekuji zs info. Pomohlo ti to? Pozorovala si zlepseni nebo nejake zmeny?

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 12.08.18 06:39

Zmeny jsem pozorovala v tom,ze jsem mela dobrej pocit z toho,ze cistim i sebe…

Pred par lety mi byl doporucen Cesol,ale ten je dost drahy a ta Kremelina mi prisla lepsi,jako preventivni pripadna ocista strev a tela…

Chutove to neni moc dobry,ale namichat si to muzes do cehokoliv a pak zapit…

:kytka:

BellinkaX
Kelišová 6665 příspěvků 12.08.18 09:51

@Sharlota
A mas nejaky zdravotni problem? Pak by bylo idealni se nechat vysetrit a pripadne cilene lecit nez vyhodit zbytecne penize za placebo… kurkuma, pepr, jod, a extrakt z oresaku, ktery prispiva k prirozene obrane tela proti parazitum :lol: … tedy nic navic + indicka kuchyne. :mrgreen:
 https://www.mediexpert.cz/p/wurm-ex

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >