Reklama

Léčba nemocné slinivky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

locilka
Kecalka 108 příspěvků 11.08.18 19:18
Léčba nemocné slinivky

Léčitelství se někdo se slinivkou? Již asi 10mesicu mám zdravotní problémy a nakonec to ukazuje právě na slinivku :(. Máte některá zkušenosti? Měla jsem všechny vyšetření v pořádku, včetně ČT, ale mám stále Amylaza na hraniční hodnote

Reklama

Reakce:

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 11.08.18 19:25

Moje teta o část slinivky přišla, od té doby si hlídá stravu. Není na to dobré smažené, hlavně jez hodně zeleniny a ovoce a snaž se nejíst tuky nebo příliš smažená jídla.

locilka
Kecalka 108 příspěvků 12.08.18 10:31

Taky se snažím hlídat, bere teta také trávicí enzymy?

locilka
Kecalka 108 příspěvků 12.08.18 10:33

Máte tu ještě někdo zkušenosti ? Alkohol jsem nepila, akorát jsem měla problémy se zlučníkem, už mám pět měsíců po operaci a slinivka stále špatná.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 12.08.18 20:53

Ano, bere léky, ale momentálně je omezila byla těhotná, pak kojila, zase otěhotněla a zase kojí :D Takže se fakt hlídá v tom, co jí. Už tak žije 20 let.

locilka
Kecalka 108 příspěvků 12.08.18 22:37

Můžu se ještě zeptat? To má chronický zánět?

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 13.08.18 06:56

@locilka Nemá

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >