Léčba nemocné slinivky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
locilka
Kecalka 112 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 19:18
Léčba nemocné slinivky

Léčitelství se někdo se slinivkou? Již asi 10mesicu mám zdravotní problémy a nakonec to ukazuje právě na slinivku :(. Máte některá zkušenosti? Měla jsem všechny vyšetření v pořádku, včetně ČT, ale mám stále Amylaza na hraniční hodnote

Reakce:
Andula135
Kecalka 144 příspěvků 11.08.18 19:25

Moje teta o část slinivky přišla, od té doby si hlídá stravu. Není na to dobré smažené, hlavně jez hodně zeleniny a ovoce a snaž se nejíst tuky nebo příliš smažená jídla.

locilka
Kecalka 112 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 10:31

Taky se snažím hlídat, bere teta také trávicí enzymy?

locilka
Kecalka 112 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 10:33

Máte tu ještě někdo zkušenosti ? Alkohol jsem nepila, akorát jsem měla problémy se zlučníkem, už mám pět měsíců po operaci a slinivka stále špatná.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 12.08.18 20:53

Ano, bere léky, ale momentálně je omezila byla těhotná, pak kojila, zase otěhotněla a zase kojí :D Takže se fakt hlídá v tom, co jí. Už tak žije 20 let.

locilka
Kecalka 112 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 22:37

Můžu se ještě zeptat? To má chronický zánět?

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 13.08.18 06:56

@locilka Nemá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >