Reklama

Jídelníček před sonografií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 15:01
Jídelníček před sonografií

Ahoj, ve středu mě čeká sonografické vyšetření břicha. Neměla bych jíst nadýmavou stravu, což je samozřejmé, ale našla jsem, že můžu jíst jen brambory, těstoviny a rýži. Nějaký nápad, co bych si tak ještě mohla dát? Kojím, tak bych chtěla mít rozmanitější příjem potravin. Díky moc. Pls anonym kvůli zdraví.

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12551 příspěvků 12.08.18 15:47

Jako normální ultrazvuk břicha? Nikdy jsem žádnou dietu nedržela,jen se chodí na lačno.

Taka
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 12.08.18 15:49

Teda to se mi nějak nezdá, že jen tři věci… Samozřejmě nevím, o jaké vyšetření jde (= na co se budou soustředit), ale jedla bych vícě méně normálně. Samozřejmě ne čočku, hrách, fazole, banány, hrušky apod., ale obyčejné zelenině jako jsou rajčata, okurky, i nějaké nenadývavé ovoce, tomu bych se nevyhýbala. Byla jse kdysi taky a takovéhle omezení stačilo - ale to spíš kvůli mému pocitu, nikdo to po mě nechtěl :) Možná pro jistotu zítra ráno tam zavolat, jak moc a jestli vůbec se omezovat, že kojíš… :kytka:
Jinak neboj, oni vzduchové bubliny ve střevech (po)znají :mrgreen:

vokishka
Extra třída :D 12551 příspěvků 12.08.18 15:56

@Taka mně se to moc nezdá. Byla jsem na ultrazvuku několikrát,dcera taky a nikdy jsme neměly dietu předem. Vždy jen třeba od rána nejíst, nepít.

Ornwen
Závislačka 4359 příspěvků 12.08.18 16:04
@Anonymní píše:
Ahoj, ve středu mě čeká sonografické vyšetření břicha. Neměla bych jíst nadýmavou stravu, což je samozřejmé, ale našla jsem, že můžu jíst jen brambory, těstoviny a rýži. Nějaký nápad, co bych si tak ještě mohla dát? Kojím, tak bych chtěla mít rozmanitější příjem potravin. Díky moc. Pls anonym kvůli zdraví.

Chodim pravidelne na sonoto břicha (jatra, zlucnik) a vzdy jen od pulnoci nejist nepit.

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 12.08.18 16:07

Já jsem byla na sonu břicha a naopak jsem do sebe musela hodinu před vyšetřením nalít hrnek čaje.

vokishka
Extra třída :D 12551 příspěvků 12.08.18 16:10
@Monchichik píše:
Já jsem byla na sonu břicha a naopak jsem do sebe musela hodinu před vyšetřením nalít hrnek čaje.

To už je podle toho,co dělají, s tím pitím. Ale o dietě předem jsem nikdy neslyšela.

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 12.08.18 16:13

@vokishka O dietě před sonem jsem taky nikdy neslyšela.

Kriss Tina
Závislačka 4977 příspěvků 12.08.18 16:24

Na sono čeho přesně jdeš? Já mám zkušenost akorát s ledvinami/ močákem tam chtějí předtím vypít hodně vody. Klasické těhotenské sono, tam žádné omezení není, a pak mi 2× dělali sono když sem přišla do nemocnice s bolestí břicha ale tam ani nebyla šance abych předtím něco dodržovala. Pokud nemáš jíst nadýmavé potraviny tam vynech luštěniny, květák apod ale jinak bych jedla normálně :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >