Kšíry do kočárku a vodicí kšíry v jednom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 21.06.10 18:54
Kšíry do kočárku a vodicí kšíry v jednom

Chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s kšírami do kočárku a vidícími kšírami, jako jsou např. tyto. http://www.bonifac.cz/…siry-i489288.

Máte zkušenosti, je to praktické? Upotřebím je? Případně doporučte nejlepší. Díky.

Reakce:
IMI
Závislačka 2766 příspěvků 21.06.10 18:58

Tak podobny mame, ted je teda uz nepouzivame, byly tak na dva mesice, ale hlavne proto, ze sem mela uz veliky bricho a moc me bolely zada kdyz sem byla naklonena k jedny strane, kdyz sem vedla prcka za ruku. Ale ja je koupila v prepoctu za 30Kc, takze za ty prachy dobry i na dva mesice. V kocarku sem je nepouzivala.

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 21.06.10 18:59

já je měla do kočárku a použila jsem je párkrát. jako vodící nikdy. pro mě to tenkrát byla zbytečná investice…

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 21.06.10 19:10

Já je dostala,použila jako vodící jednou.Adam v nich byl dost nerudný tak příště už zůstaly ležet doma.V kočáru jsem je nepoužila-měl svoje vlastní :wink:

Jana206
Nadpozemská drbna 26563 příspěvků 21.06.10 19:15

Máme do kočárku kšíry,které mají i vodicí pásek navíc.
Ten nepoužíváme,ale ty kšíry využíváme bohatě.Do hlubokého kočárku dříve i do sporťáku.Nesnese sedět pevně připoutaná pětibodovými kšíry,které patří ke sporťáku.To bylo řevu.Tak jsme tam dali svoje..

Ale nepovažuju je za bezpečné.Nejlepší jsou ty klasické kožené,které používaly naše babičky.Mají pevnější záchytku ke kočárku.Tyto mají jen takovou umělohmotnou přesku..

Myslím,že tu vodicí pásku nevyužijeme.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 21.06.10 19:26

ty jo vodící kšírky si nějak nedokážu přestavit 8-o připadala bych si jako když vedu psa :lol: ikdyž je mi jasné že je to praktické :-)

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 21.06.10 19:46

Já jsem je používala v kočáru, protože holky s oblibou jezdily v kleče nebo i ve stoje opřené o boudu.
 Halka

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 21.06.10 21:22

Používali jsme je v kočáru - oba kluci nesnášeli originální kšíry, díky kterým by museli být přilepeni na opěradle. Taky jezdili ve stoje opření o boudu, v kleče a podobně… Jako vodící jsme je taky používali, protože starší syn začal chodit v zimě a byl sníh, tak to by byl víc na zemi než na nožkách.
Kamarádka má letní dítě - začalo chodit v létě a taky používali jako zachycení případnému pádu - nosily se kraťasy a rozbitá kolena hned.

Martina

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 21.06.10 21:26

Ty ksiry jsou naprosto bajecna vec. Rafanek muze za jizdy stat, vyklanet se na obe strany, hopsat, , otocit se o 180 ° - je spokojen, muzeme na celodenni vylet, vydrzi. Doporucuji. Kazde dite nesnese delsi dobu sedet prispendlene na sedacce. Vodici ucho jsem jeste nepouzila. Casto odepnu jen karabiny na tech paskach ke kocaru a ze ksir se stane takovej prsak, kterej na nem necham, kdyz leze venku. muzu nho tak snadno prijistovat rukou, je za co chytit. Uz to ale nepotrebuje.
mam jinou znacku, nevim, jestli nebudou nejake rozdily v zapinani a tak, ale snad budou stejne.

Mazlicek08
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.10 21:37

Ahoj,ja teda ksiry pouzivala do kocaru,ale ted je pouzivam jen jako vodici!Neni nic lepsiho.Malemu mu to nevadi a ja jsem spokojena,protoze se nemusim o maleho bat,je to divoch,takze nema sanci mi skocit do silnice,do vykopu a to on by urcite rad :lol: .

Líza14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.11 17:23
Kšíry v hlubokém kočárku

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nějak využiju kšíry i v hlubokém kočárku nebo jestli se používají až od sportovního? :-)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 28.05.11 18:43
Líza14 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nějak využiju kšíry i v hlubokém kočárku nebo jestli se používají až od sportovního? :-)

Jestli budeš vozit sedící dítě v hlubokém kočáře, jak se to dělalo dřív, tak jo. Pokud ho dáš do sporťáku, tak ne… Ledaže by mělo tendence se plazit přes okraj :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >