Se kterou cestovkou máte dobrou zkušenost?

799
27.5.21 22:35

Která cestovka?

Poradíte, prosím, se kterou cestovkou máte dobrou zkušenost? Po hoodne letech bych se ráda podívala k moři a jelikož jsem dovolenou nikdy sama nezarizovala, byla bych ráda za tipy. Jedná se mi i o případné vrácení peněz v situaci s covidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8537
27.5.21 23:59

V dnešní době těžko radit.
Před týdnem bych řekla třeba Melissa travel. Úžasná cestovka, úžasný majitel - ale situace ho donutila k 25.5.cestovku ukončit. Je pojištěný na 100% závazků. Lidé o peníze nepřijdou. Ale než pojišťovna peníze vyplatí a zda se v tom samém termínu sežene jiná dovolená, to se nedá zaručit. Řekla bych, že v průběhu sezóny se to letos bude stávat častěji. Bohužel. Je mě cestovek líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
28.5.21 06:42

My jsme byli spokojení s CK Alexandria. Letos se chystáme letět s jinou cestovkou neboť chtěla komplet platbu až teď v květnu (Alexandria dříve).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6455
28.5.21 07:04

Fischer, Canaria Travel a potom jakakoliv nemecka/rakouska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
28.5.21 07:16
@lasička1 píše:
V dnešní době těžko radit.
Před týdnem bych řekla třeba Melissa travel. Úžasná cestovka, úžasný majitel - ale situace ho donutila k 25.5.cestovku ukončit. Je pojištěný na 100% závazků. Lidé o peníze nepřijdou. Ale než pojišťovna peníze vyplatí a zda se v tom samém termínu sežene jiná dovolená, to se nedá zaručit. Řekla bych, že v průběhu sezóny se to letos bude stávat častěji. Bohužel. Je mě cestovek líto.

Ty brdo tak ta Melissa mě mrzí, byli jsme s nima několikrát v Řecku. Ale to se dalo čekat no, že to bohužel mnoho z nich neustoji.
Jinak taky bych doporučila Fischer nebo Alexandrii, spokojenost s oběma.
V této době bych obecně brala spíš ty velké CK, kde je větší šance, že to ustojí, takže ještě případně Čedok a Exim, kterej snad spadá pod Fischer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5855
28.5.21 07:19

Všechny větší ty menši jsou jen agentury

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6115
28.5.21 10:22

@Mialina záleží hodně kam… Většina cestovek nabízí tak nějak všechno, ale na něco jsou fakt dobří a umějí to a něco mají jen jako doplnění nabídky a může to tam drhnout.
Tak nevybírej obecně cestovku, ale cestovku podle toho, o jakou destinaci stojíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3488
30.5.21 11:47

My lítáme s Fischerem. A busem občas s Nevdamou, což je taky vlastně Fischer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3488
1.6.21 06:41

@vulpes Pravda. VTT na Řecko a Kypr. To nemá chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat